Gdańszczanka nominowana do tytułu Bizneswoman Roku

magazynkobiet.pl - Marianna Sitek Wróblewska Piotr Wróblewski i Paweł Adamowicz podczas otwarcia baru Centrala w Urzędzie Miejskim w Gdańsku fot. Grzegorz Mehring gdansk.pl  - Gdańszczanka nominowana do tytułu Bizneswoman Roku

Marianna Sitek-Wróblewska, Prezes Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej, wspierającej dzieci i młodzież pozbawioną opieki rodzicielskiej, została nominowana do prestiżowego tytułu Bizneswoman Roku w VIII konkursie „Sukces pisany szminką”. O tym, czy stanie się laureatką konkursu, dowiemy się 9 marca.

Bizneswoman Roku to pierwszy w Polsce konkurs honorujący kobiety aktywnie działające w biznesie i prospołecznych inicjatywach. Przyznawana jest w siedmiu kategoriach: Sukces w korporacji, Moja firma (przychody poniżej 4 mln złotych i powyżej 4 mln złotych), Start-up roku, Pomysł na start, Kobieta w Nowych Technologiach i Działalność społeczna. Wraz z M. Sitek-Wróblewską nominowane w tej ostatniej kategorii zostały Ewa Błaszczyk, prezes fundacji „A kogo”, i Paula Bruszewska, prezes start-upu społecznego Social Wolves.

 

Dokonania wielu uczestniczek tegorocznej edycji konkursu zasługują na najwyższe uznanie. W historii konkursu nie było jeszcze tak wysokiego poziomu zgłoszeń. Tym samym konkurencja była ogromna, a wybór finalistek stanowił duże wyzwanie. Paniom, które znalazły się w finale, należą się owacje na stojąco – mówi Olga Kozierowska, pomysłodawczyni konkursu.

 

Sitek-Wróblewska znana jest z działalności na rzecz dzieci i młodzieży znajdujących się w trudnej sytuacji społeczno-ekonomicznej. Związana jest z takimi projektami jak kawiarnia Kuźnia w Gdańsku-Oruni, z Domem Sąsiedzkim czy z So Stay Hotel i barem Centrala w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, gdzie przyuczają się do zawodu i pracują młodzi ludzie, wychowankowie domów dziecka.

Gdańszczanka nominowana do tytułu Bizneswoman Roku
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *