Alternatywne Targi Ślubne

19 marca 2017 roku w Sztuce Wyboru odbyła się kolejna, trzecia edycja Alternatywnych Targów Ślubnych. Wydarzenie miało na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej, które proponują produkty i usługi na wysokim poziomie estetycznym i jakościowym.

Na targach można było m.in. spróbować ciast pieczonych wyłącznie z użyciem naturalnych składników cukierni Manufaktura Mojej mamy, zaplanować podróż poślubną z biurem Bliss podróże z Gdańska czy przymierzyć suknie w wyjątkowym stylu, szyte z unikatowych materiałów takich firm jak Dolly’s Dress, Alisa czy Róża Lis. Sztuka Wyboru zaprosiła także kwiaciarnie proponujące naturalne, minimalistyczne podejście do bukietów ślubnych, takie jak Nagietki czy Narcyz. Ponadto na targach można było zobaczyć muchy, obrączki, bieliznę i spotkać się z wieloma różnymi fotografami i filmowcami, planerami ślubnymi oraz muzykami zapewniającymi oprawę dźwiękową wesela.

Większość firm, które wystawiły się na Alternatywnych Targach Ślubnych to niewielkie, rodzinne biznesy prowadzone z wyjątkowym oddaniem. Narzeczeni mogli w jeden dzień w Sztuce Wyboru zapoznać się z bardzo zróżnicowaną ofertą i zaplanować swój ślub od a do z.

fot. Piotr Żagiell

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *