AFFINITY™ – RESURFACING SKÓRY 3D


Affinity to innowacyjny zabieg regenerujący wszystkie typy i problemy skóry na twarzy i ciele. Teraz dostępny również w salonie Abacosun w Gdyni!

Codziennie wiele osób boryka się rozmaitymi problemami skóry. Należy pamiętać, że w głównej mierze wynikają one z zaburzonego funkcjonowania procesów samoregeneracyjnych naszego organizmu.

Rozwiązaniem mogą być zabiegi Affinity. Opierają się one na przełomowej, opatentowanej metodzie opracowanej przez doktora Michaeal Tavgera z Izreala. Polega ona na aktywnym i szybkim pobudzeniu procesów regeneracyjnych. Mechanizmem działania tej metody jest wprowadzenie w głąb skóry substancji czynnej, jaką są kwasy AHA. Roztwór wtłacza się za pomocą mikroaplikatora i lekkiego podciśnienia poprzez kanały mieszków i porów, gdzie zostaje uwięziony przez dwie warstwy komórek nabłonkowych.

Obecność substancji sygnalizuje organizmowi wystąpienie bodźca, który wywołuje i wyzwala szereg kaskadowych procesów stymulujących oraz wytwarzających nowe, świeże, aktywne komórki. Przebudowane struktury zapewniają prawidłowe funkcjonowanie oraz pobudzają przebieg mechanizmów fizjologicznych. W konsekwencji następuje regeneracja wielu problemów skóry.

Zabiegi Affinity polecane są w celu normalizacji stanu skóry trądzikowej, spłycenia blizn potrądzikowych, poprawy stanu skóry w przebiagu egzemy, leczenia nadpotliwości, usunięcia przebarwień czy przyspieszenia gojenia blizn i ran. Pozwala także na widoczne odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek i ogólną rewitalizację.

Podsumowując: Affinity to przełom w medycynie estetycznej! Przekonaj się o tym w salonie Abacosun i już dziś umów się na konsultację.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *