„12 KROKÓW do SUKCESU” z Tomaszem Kammel’em

Mat. Prasowe

fot. Mat. Prasowe

28 stycznia 2016 roku w Gdańsku odbyło się spotkanie z cyklu „12 KROKÓW do SUKCESU”, którego motywem przewodnim była PROMOCJA. Wśród zaproszonych prelegentów znalazł się znany wszystkim prezenter TVP – Tomasz Kammel.

Tym razem wydarzenie Fundacji Twoja Inicjatywa! odbyło się w Gdańsku. Poruszone zostały kwestie budowania rozpoznawalności marki na rynku oraz jej wpływ na decyzję zakupową klientów przy wyborze usługi czy produktu. Moduł PROMOCJI okazał się bardzo potrzebny uczestnikom. Każdy z mówców zasypywany był pytaniami w trakcie jak również zaraz po swoim wystąpieniu.

Magdalena Kowalska mówiąc o popularności marki pobudziła dyskusję od samego rana. Maciej Lewiński pokazując błędy popełniane podczas pozycjonowania w sieci przekazał kilka istotnych wskazówek i zaprezentował jak właściwie budować strony www. Uczestnicy poznali techniki skupiające uwagę użytkownika. Dowiedzieli się na czym polega pozycjonowanie i od czego zależy „klikalność” na ich stronach.

Joanna Staniszewska mówiąca o Public Relations w małej firmie przedstawiła osobiste doświadczenia przedsiębiorcy i jednocześnie zaprezentowała sukces osiągnięty właśnie dzięki działaniom PR. Opowiedziała o narzędziach oraz technikach z jakich może skorzystać każdy przyszły przedsiębiorca aby być rozpoznawalnym na swoim rynku lokalnym, w mieście czy regionie. Niektóre rozwiązania bardzo proste, inne wymagające odrobiny odwagi czy wiary w siebie. Poruszyła kwestie, których często przedsiębiorcy nie biorą pod uwagę, a mogą okazać się naprawdę pomocne w zwiększeniu rozpoznawalności i zebraniu pozytywnych opinii na temat własnej marki.

fot. Mat. Prasowe

Po kilku godzinach warsztatów punktem kulminacyjnym spotkania było wystąpienie znanego i cenionego prezentera telewizyjnego – Tomasza Kammela, który jest nie tylko dziennikarzem, ale także założycielem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce i Członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. W tym miejscu Tomasz Kammel podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami. Pokazał czym jest kryzysowa sytuacja zawodowa i jak się w niej odnaleźć bezboleśnie bez utraty wizerunku swojego i brandu, który reprezentujemy. Dokonanie zdecydowanej zmiany dotychczasowego komfortu i konieczność odnalezienia drogi wyjścia to często jedyna metoda na dalsze funkcjonowanie przedsiębiorstw. Cenne okazują się wówczas doświadczenia innych przedsiębiorców, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji. Spotkanie z Tomaszem Kammel’em pozwoliło uczestnikom uwierzyć we własne siły i znaleźć w sobie zapał do dalszej, intensywnej pracy.

Program „12 KROKÓW do SUKCESU” to mocna jakościowo dawka informacji potrzebna zarówno początkującym jak i aktywnym przedsiębiorcom. Dzięki ciekawym historiom znanych ludzi, którzy ciężką pracą i zaangażowaniem osiągnęli spektakularne sukcesy każdy ze słuchaczy miał szansę przekonać się, że „Chcieć to znaczy Móc”. Uwierzyli, że ograniczenia wynikają głównie ze sposobu myślenia i działania. Wystarczy w odpowiedni sposób zaplanować aktywności i można osiągnąć znacznie więcej, niż jesteśmy w stanie uwierzyć.

Każdego kto już dziś chce zacząć działać zapraszamy na stronę www.12krokowdosukcesu.pl Zachęcamy do rejestracji na kolejne spotkania ze znanymi mówcami według harmonogramu wydarzenia „12 KROKÓW do SUKCESU”.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *