Trójmiasto 4# Wielka Wymiana Kontaktów

2 lutego w Hotelu Sopot odbyła się 4 edycja Wielkiej Wymiany Kontaktów – spotkania dla Przedsiębiorców, którzy chcą się uczyć, inspirować wymieniać doświadczeniami.

Tego dnia prelegentami byli:

Marta Woźny-Tomczak – Autorka książki „Własny biznes – jak dojść do sukcesu”, a także blogerka. Udziela porad nt. przedsiębiorczości, zarządzania zespołem, zatrudniania ludzi i technik sprzedażowych. Posiada ponad 11-letnie doświadczenie sprzedażowe i trenerskie. Od 9 lat z sukcesem prowadzi własną firmę doradczo – szkoleniową Personia. Współpracuje z największymi firmami w Polsce i za granicą, a także czynnie wspiera sektor MSP. Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania praktyk biznesu.

Fryderyk Karzełek – Fryderyk Karzełek jest twórcą słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej” oraz autorem „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego”, „Dekalogu Komunikacji” oraz książki „Pieniądze są sexi”. Właściciel 10 spółek z sektora finansów. Na bazie swoich doświadczeń, powstał wykład biznesowy „Droga Do Finansowego Bezpieczeństwa”, w którym do końca 2016 roku uczestniczyło ponad 31.000 osób. Obecnie jest mentorem projektów EuroCash i Gry o milion. Wiecej na stronie

fot. Piotr Żagiell

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *