Kino na Szpilkach

Czwartek, 9 listopada, na długo zostanie w pamięci wszystkich pań, które kochają świetną zabawę i dobre kino. Specjalnie dla uczestniczek projektu „Kino na Szpilkach” przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie, a na deser przedpremierowy seans super hitu.

Jeden wieczór wyłącznie z kobiecymi sprawami, prezentacją produktów skierowanych do płci pięknej oraz mocą kinowych niespodzianek i nagród. Uwieńczeniem świetnej zabawy, jak zawsze jest prawdziwy hit filmowy. Tym razem uczestniczki listopadowej edycji „KNS”, będą miały okazję, jako pierwsze, zobaczyć trzecią część super hitu „Listy Do M.3”. Poprzednie części obejrzało na wielkim ekranie 5,5 miliona osób! „Listy do M. 3” to powrót uwielbianych bohaterów, ale również możliwość poznania nowych postaci, których historie rozśmieszą i wzruszą do łez, a wszystko to w atmosferze świąt. Jakich nowych bohaterów poznamy, kto wpadnie w świąteczne tarapaty, kto, z kim się zbliży pod jemiołą?. Nasze drogie panie będą miały okazję dowiedzieć się już 9 listopada.
18.00-19:00 zabawa KINO NA SZPILKACH
Welcome drink i poczęstunek
Strefa kobiecych różności (najświeższe trendy, biżuteria, zdrowe włosy, oraz tajemnicza sztuka brafittingu)
Szalona zabawa w sali kinowej
Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
Przedpremierowy seans filmu „Listy do M.3”

Opis filmu:
Podobnie jak na święta – na nowe „Listy do M.” warto czekać nawet cały rok! Całe szczęście do premiery najnowszej, trzeciej odsłony przebojowego cyklu komedii romantyczno-świątecznych pozostało już niewiele czasu. Prezentujemy Wam oficjalny zwiastun, w którym ulubione postaci i nowi bohaterowie uchylają rąbka tajemnicy swoich nowych historii. Mel (Tomasz Karolak) wyrusza na poszukiwanie synka Kazika (Mateusz Winek), który z kolei podąża śladem pewnego drania i obrzępały (Andrzej Grabowski). Szczepan (Piotr Adamczyk) i Karina (Agnieszka Dygant) po niezwykle namiętnej podróży wakacyjnej będą musieli zmierzyć się z własną naturą, która aż pali się do zaciętej kłótni i rzucania po kuchni talerzami. Pogrążony w smutku Wojciech (Wojciech Malajkat) spotyka na swojej drodze tajemniczą Agatę (Iza Kuna) oraz jej sprytną córkę Dusię (Weronika Wachowska), która zrobi wszystko, aby w ich sercach rozbłysnął promyk nadziei i radości. Czy faktycznie w „Wigilię wszystko może się zdarzyć” a cuda są możliwe? Osobiście doświadczy tego Karolina (Magdalena Różdżka) i Gibon (Borys Szyc), których świąteczne ścieżki skrzyżuje przekorny los. Dlaczego Rafał (Filip Pławiak) bardzo chciałby gdzieś zaprosić Zuzę (Katarzyna Zawadzka), ale równocześnie nie może tego zrobić? Tego wszystkiego widzowie dowiedzą się już 10 listopada, kiedy „Listy do M. 3” wejdą do kin w całej Polsce!
KUP BILET
Więcej informacji na www.cinema3d.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *