TARGI MŁODEJ PARY – TARGI ŚLUBNE W TWOIM MIEŚCIE


Z przyjemnością zapraszamy 16 lutego wszystkich narzeczonych na największe wydarzenie w branży ślubnej. Targi Młodej Pary odbywają się w Krakowie, Warszawie oraz Gdańsku. To już kolejne edycje wydarzenia. Impreza za każdym razem gromadzi od 5 do 7 tysięcy zwiedzających. Dlaczego warto w niej uczestniczyć?

Co Was czeka na Targach Młodej Pary

Targi ślubne to doskonała okazja dla wszystkich osób planujących wesele. Nie wiecie, od czego zacząć? Szukacie inspiracji? W jednym miejscu znajdziecie to wszystko, co niezbędne w tych ważnych przygotowaniach. Dzięki sporej konkurencji wśród wystawców możecie liczyć na wiele zniżek i rabatów dostępnych tylko dla zwiedzających. Na Targach Młodej Pary zaprezentuje się niespełna 200 przedsiębiorców związanych z branżą. To salony sukien i garniturów, zespoły weselne, domy weselne, jubilerzy, fotografowie, instruktorzy tańca i wiele, wiele więcej. A czy Wy macie już to wszystko?

Atrakcje na Targach Młodej Pary

Organizatorzy zadbają również o Wasz komfort. Na targach znajdziecie strefy odpoczynku oraz restaurację, w której można zregenerować siły. Z rozrywek czekają na Was pokazy mody, degustacje, popisy barmańskie czy występy zespołów weselnych. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami! Dla żądnych wiedzy przygotowano wykłady i prelekcje na tematy związane z przygotowaniami do ślubu. Eksperci z branży odpowiedzą na wszelkie nurtujące Was pytania. Nieważne, czy zastanawiasz się nad odpowiednim makijażem ślubnym, nie wiesz, jak dobrać rozmiar obrączki, czy też głowisz się, jakie menu zachwyci Twoich gości. Odpowiedzi na wszelkie wątpliwości znajdziecie na Targach Młodej Pary!

Inspiracje i wydarzenia towarzyszące

Szeroka oferta produktowa zaprezentowana w ciekawej formie to niezwykłe źródło inspiracji. Bezpośredni kontakt z wystawcami to ogromna dawka wiedzy i pomysłów w jednym miejscu. Dlatego narzeczeni nie mogą przegapić Targów Młodej Pary! Wydarzeniami towarzyszącymi w dniu imprezy będą między innymi: konkurs Miss Welonu, wyjątkowa strefa dla każdej panny młodej VIP Lounge oraz show Bridal Fashion & Beauty. Dzięki temu to nie tylko miejsce super promocji, ale też świetna zabawa — prawdziwy przedsmak Waszego wesela!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://targimlodejpary.pl/. Na stronie można jeszcze kupić bilety. Rezerwujcie czas już dzisiaj!

Gdańsk: 16.02.2020 r.

Warszawa: 26.01.2020 r.

Kraków: 12.01.2020 r.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *