Wyróżnij się z tłumu!

Szukasz wymarzonej sukienki? Tu ją znajdziesz! Wypożyczalnia sukienek wieczorowych ALISU została stworzona z myślą o kobietach, które pragną wyglądać oraz czuć się wyjątkowo na każdym formalnym spotkaniu, bez potrzeby kupowania kolejnych kreacji. ALISU to wypożyczalnia sukienek na każdą okazję, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu.

Jak wygląda proces wypożyczenia sukienki?

Na początku klientka kontaktuje się ze stylistką w celu ustalenia terminu wizyty. Następnie wybiera 8 sukienek dostępnych na stronie wypożyczalni, z którymi do niej przyjeżdżamy. Przymiarki w domu to duży komfort dla klientek, ponieważ właśnie tam mają wszystkie niezbędne dodatki, takie jak buty czy torebki. Jeżeli kobieta zdecyduje się na wypożyczenie sukienki, to zostawiam ją do dyspozycji od razu. Zdarza się tak, że okres wypożyczenia się przedłuża, jednak cena wciąż pozostaje ta sama. Po weekendzie osobiście przyjeżdżamy po sukienkę. Usługa odbioru jest bezpłatna. W cenę wypożyczenia sukienki wliczona jest również pralnia chemiczna i ubezpieczenie na wypadek drobnych poprawek krawieckich.

Dlaczego warto wypożyczyć sukienkę w ALISU?

Kobiety wybierają naszą wypożyczalnię, ponieważ chcą wyglądać wyjątkowo, bez przymusu niepotrzebnego wydawania pieniędzy. Ceny sukienek zaczynają się już od 50 zł. To świetny pomysł również ze względu na ekologię. Dodatkowo, w czasie przymiarki sukienki, można skorzystać z porad doświadczonej stylistki, która chętnie pomaga w uzupełnieniu całej stylizacji. Ubrania dostępne w ALISU różnią się od tych, które można znaleźć w zwykłych sieciówkach. Są to sukienki albo od wyszukanych projektantów, albo znalezione w najlepszych zagranicznych butikach. Staramy się wybierać takie kreacje, które nie są powszechne, takie, których nie nosi co druga dziewczyna. Oferujemy 80 różnych modeli sukienek na każdą okazję, dlatego z całą pewnością w ALISU każdy znajdzie coś dla siebie.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *