Wyjątkowy prezent od Ćmielów Design Studio dla wyjątkowej osoby

Zestaw do herbaty Pogięty różowy

Są przy nas zawsze, gdy ich potrzebujemy. Wspierają, akceptują, dają poczucie bezpieczeństwa i przynależności. Często spędzamy wspólne chwile, świętując ważne okazje, celebrując uroczystości.
Czym obdarować osobę, która jest naszą pokrewną duszą? Zapraszamy do Ćmielów Design Studio, tam z łatwością znajdziecie wyjątkowy prezent, idealny dla kogoś tak wyjątkowego, jak przyjaciel.

Zestaw do herbaty Pogięty różowy

zestaw do herbaty Pogięty różowy

Zestaw do herbaty Pogięty

Zestaw do herbaty Pogięta stworzony w Ćmielów Design Studio to kolejny zaskakujący projekt autorstwa Marka Cecuły. Inspiracją dla tej serii stała się pogięta blacha czy kartka papieru. Nieoczywista i nieregularna struktura naczyń, ich zaskakujący kształt tworzą spójną, emanującą designerskim charakterem całość. Zestaw do herbaty składa się z czajnika oraz czterech kubków i dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.

zestaw do herbaty Ergo zielony

zestaw do herbaty Ergo zielony

Zestaw do herbaty Ergo

Zestaw do herbaty Ergo składa się z dzbanka o oryginalnym i nietypowym kształcie oraz kubka, który oplata niekonwencjonalny dzióbek imbryka. Biel porcelany przełamano linearnym zdobieniem w trzech wariantach kolorystycznych: zielonym, niebieskim oraz żółtym. Zestaw zaskakuje formą oraz kształtem i udowadnia, że Ćmielów Design Studio, jak żadne inne studio projektowe, potrafi tworzyć to, co nieoczywiste, zaskakujące i piękne.

Zestaw do herbaty Natura

zestaw 4-elementowy Natura biały

Zestaw do herbaty Natura

Natura jest nieodzownym elementem twórczej inspiracji artystów, w tym również ceramików. Zestaw do herbaty Natura swoją nieregularną strukturą nawiązuje do pnia drzewa, uchwyty kubków przypominają ucięte gałęzie, a nieszkliwiona porcelana dodatkowo jeszcze podkreśla efekt. Zestaw składa się z czajnika, dwóch kubków oraz drewnianej tacki, osobno można dokupić do niego cukiernicę i mlecznik.

Zestaw do herbaty Toczony

zestaw do herbaty Toczony czarny

Zestaw do herbaty Toczony

Seria Toczone stawia na kontrastujący ze sobą kolor oraz formę. Czarna barwiona porcelana, okrągły kształt i delikatne reliefowe wykończenia naczyń zestawione z pokrywką w kolorze odcinającej się bieli oraz metalową rączką imbryka tworzą oryginalną i designerską propozycję, wobec której, nie sposób przejść obojętnie.

Ćmielów Design Studio – innowacja i design

Ćmielów Design Studio z Polskiej Grupy Porcelanowej to pracownia wzornicza działająca pod kierownictwem artystycznym Marka Cecuły, artysty i ceramika, cieszącego się uznaniem na całym świecie. Odważne, wymykające się wszelkim schematom projekty studia to odpowiedź na potrzeby osób ceniących wysoką estetyką, oryginalność oraz niebanalny design.

Polska Grupa Porcelanowa (PGP) łączy potencjał dwóch wiodących fabryk porcelany w Polsce w Ćmielowie i Łubianie. Ideą jej powstania w lipcu 2018 roku było zwiększenie dostępności wysokiej jakości produktów z wielopokoleniową tradycją. W ramach Grupy funkcjonują cztery odrębne marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież oraz Ćmielów Design Studio. Różnicuje je rodzaj oferty, a łączy chęć realizacji potrzeb klientów, dla których fabryki szczycące się długoletnią tradycją, produkują najwyższej jakości zastawę stołową. Jako Grupa łącząca tradycję ze współczesnością, PGP chce wyróżniać się nie tylko doskonałym wzornictwem i jakością, ale także sprawną organizacją i nowoczesnymi systemami współpracy z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Kontakt dla mediów:
Anna Wiśniewska
pr@grupa-porcelanowa.pl

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *