Nowe rodzinne osiedla mieszkaniowe w Gdańsku

osiedle pastelowe gdansk

Perfekcja wykonania w każdym detalu, nowoczesność, bliskość natury, bezpieczeństwo a przede wszystkim troska o środowisko-to oczekiwania, którym sprostali twórcy nowego rodzinnego osiedla mieszkaniowego w Gdańsku. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odetchnąć od zgiełku miasta i wypocząć otoczony zielenią, bez rezygnacji z atutów wielkomiejskich udogodnień, będziesz zainteresowany aktualną ofertą Dekpol Deweloper.

Osiedle Pastelowe, bo o nim mowa, jest zlokalizowane w południowej części Gdańska, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Są to nowe i komfortowe mieszkania, świetnie skomunikowane z centrum i położone w bezpośredniej bliskości głównych arterii obwodnicy Trójmiasta. Otoczone zieloną infrastrukturą miejską i zaprojektowane z myślą o osobach ceniących naturę zachwycą każdego kupującego.

Mieszkanie dla każdego

Projekt tego kompleksu zakłada rozbudowę i poszerzenie oferty o kolejne pięć budynków, w których będzie się mieściło łącznie 139 mieszkań o metrażu od 34,07 m2 do 61,58 m2. Idealnie zaprojektowana przestrzeń oraz ergonomiczne rozplanowanie pomieszczeń sprawia, że każdy będzie w stanie znaleźć mieszkanie dostosowane do swoich potrzeb. Developer przygotował ciekawe oferty, które będą idealne zarówno, dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Każde mieszkanie wyposażone jest w przestronny balkon, natomiast do lokali na parterze przynależą ogrodzone ogródki. Przestrzenie wspólne oraz elewacja zaprojektowane są w nowoczesnym stylu, a oszklone fasady dodają przestrzeni i wpuszczają mnóstwo naturalnego światła.

Nierzadko kluczowym elementem decydującym o kupnie danej nieruchomości jest dostępność miejsc na samochody. Budynki na tym nowym Gdańskim osiedlu dysponują podziemnymi parkingami oraz wieloma miejscami postojowymi na zewnątrz, natomiast dla osób poruszających się rowerem, przygotowano zadaszone wiaty. Nikt nie przejdzie obojętnie obok imponującej infrastruktury wspólnej, do której należy bogato wyposażona siłownia zewnętrzna oraz sala rekreacji. Liczne ławki i parkany oraz place zabaw umilą chwile spędzane na świeżym powietrzu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Ogromnym plusem tej inwestycji jest szeroko rozwinięte zaplecze usługowo handlowe, bezpośrednio przylegające do Osiedla Pastelowego. Dzięki bliskości przedszkoli i żłobków jest ono idealnym rozwiązaniem między innymi dla rodzin z dziećmi.

W zgodzie z naturą

Jednym z najistotniejszych elementów tej inwestycji jest proekologiczne podejście już na etapie projektu. Zaplanowano budowę paneli fotowoltaicznych, które będą umieszczone na dachach budynków. Umożliwi to ograniczenie kosztów eksploatacyjnych szczególnie w częściach wspólnych. Projekt zakłada także energooszczędne oświetlenie LED.

Tereny wokół zaprojektowano w taki sposób, aby każdy fragment był obsadzony atrakcyjną roślinnością, a urbanistyczny charakter obiektu neutralizują drewniane elementy architektoniczne. Dodatkowo spore odległości pomiędzy budynkami nadają kameralny charakter całości. Podkreślić należy fakt, że te rodzinne osiedle mieszkaniowe leży w wyjątkowo malowniczej okolicy otoczonej lasami, w pobliżu potoku i oczek wodnych. Niedługo także planowana jest budowa zbiornika retencyjnego, który niewątpliwie doda uroku temu miejscu i będzie wartością dodaną otoczenia Osiedla Pastelowego.

Bezpieczeństwo

Deweloper w projekcie tego nowoczesnego kompleksu duży nacisk postawił na bezpieczeństwo. Osiedle Pastelowe będzie wyposażone w energooszczędne lampy oświetlające  wszystkie zewnętrzne części wspólne i parkingi. Wszystkie newralgiczne punkty ogólnodostępnych przestrzeni mieszkalnych i użytkowych będą znajdowały się pod czujnym okiem kamer.

Dla zwiększenia komfortu mieszkańców zamontowane będą także wideodomofony, natomiast lokale będą wyposażone w drzwi antywłamaniowe. Z pewnością każdy kupujący doceni fakt, że w budynkach będą zainstalowane nowoczesne lampy antybakteryjne oraz specjalistyczne urządzenia do dezynfekcji powietrza.

Udogodnienia

Specjalnie dla mieszkańców tego nowoczesnego osiedla przygotowano atrakcyjną ofertę indywidualnego wykończenia mieszkania. Zawiera ona:

  •  kompleksową pomoc doświadczonych projektantów
  •  prace budowlane zgodnie z projektem klienta oraz szczegółowy nadzór nad ich wykonaniem
  •  dokładne posprzątanie mieszkania przed odbiorem
  • 12-miesięczną gwarancję

Więcej informacji na temat osiedla Pastelowego.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *