Wyjątkowe miejsce do życia dla aktywnych seniorów

Najnowocześniejszy w Polsce kompleks dla seniorów w Mechelinkach - Apartamenty Revital

Dla przyszłych mieszkańców Apartamentów ReVital w Mechelinkach życie na emeryturze będzie wiązać się z poczuciem niezależności, komfortu i bezpieczeństwa w połączeniu z aktywnym stylem życia. To pierwsza w Polsce oferta mieszkań powiązanych z usługami, stworzona z myślą o potrzebach seniorów, którą realizuje polska firma Origin Investments.

Jesień życia wcale nie musi oznaczać rezygnacji ze zdrowego, aktywnego stylu życia. Dzięki twórcom Kompleksu ReVital w Mechelinkach popularna na świecie idea „aktywnego starzenia się” nabiera u nas w kraju realnych, a co najważniejsze solidnych kształtów. Wyobraź sobie emeryturę marzeń, swoją czy Twojego bliskiego. Emeryturę, która pozwala czerpać z życia garściami, jednocześnie oferując bezpieczeństwo, wygodę i dostępność do wielu aktywności, a wszystko w malowniczej scenerii nadmorskich Mechelinek, zaledwie 150 m od plaży i molo.

Bez barier i jeszcze więcej

Kompleks ReVital w Mechelinkach to 58 komfortowych, jedno oraz dwuosobowych apartamentów. Przestrzeń zaprojektowano z dbałością o potrzeby osób dojrzałych, stawiając przede wszystkim na ich bezpieczeństwo oraz poczucie komfortu. System przywoławczy SOS w każdym apartamencie, brak progów czy innych barier architektonicznych, antypoślizgowa posadzka, poszerzone wejścia, dodatkowe nocne oświetlenie strefowe czy możliwość dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb – to tylko część z wprowadzanych udogodnień.

grupa wesołych seniorów na plaży w Mechelinkach

Komfort i poczucie bezpieczeństwa

Mieszkańcy kompleksu będą mogli korzystać ze wsparcia w życiu codziennym w takich czynnościach jak zamawianie zakupów, jedzenia, umawianie wizyt lekarskich czy zupełnie prozaicznych, jak sprzątanie. Co istotne, będą mogli liczyć również na szybką pomoc w przypadku nagłych zdarzeń, a w razie potrzeby na interwencję personelu recepcji przeszkolonego w zakresie ratownictwa medycznego.

Aktywnie dla długiego i zdrowego życia

Apartamenty ReVital w Mechelinkach to odpowiedź na oczekiwania współczesnych seniorów, znających swoje potrzeby, pragnących dbać o siebie i realizować swoje pasje. Bogata oferta autorskich programów aktywizacyjnych będzie zachętą do uczestniczenia w codziennych zajęciach sportowych takich jak aqua fitness czy pilates. Na parterze budynku powstaje Klub ReVital – wygodna wspólna przestrzeń rekreacyjna dla mieszkańców, przeznaczona na spotkania towarzyskie i wydarzenia kulturalne.

Na terenie Kompleksu w Mechelinkach, w budynku bezpośrednio sąsiadującym z apartamentami ReVital będzie się mieścić Centrum Rehabilitacji z gabinetami lekarskimi i najnowocześniejszymi urządzeniami do fizjoterapii oraz dwa budynki z apartamentami na pobyty wakacyjne i rehabilitacyjne.

Zakończenie budowy kompleksu zaplanowano na trzeci kwartał 2024 r. Sprzedaż apartamentów już się rozpoczęła. Oferta skierowana jest do seniorów oraz inwestorów, widzących potencjał w tym segmencie rynku deweloperskiego.

logo firmy ReVital

Tel.: 696 660 999 | e-mail: mechelinki@apartamentyrevital.pl

www.apartamentyrevital.pl

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *