Wiosną odważ się na sukces!

24 marca 2017 roku w O4 Olivia Business Centre odbędzie się pierwsze w tej edycji spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto. Zbliżające się wydarzenie to idealna okazja do poszerzenia swojej wiedzy o doświadczenia kobiet, którym udało się odnieść sukces w biznesie.

Podczas spotkania inspirować i motywować będą:

  • Anna Rudak i Rita Aniołowska – twórczynie Momencik baby cards, które opowiedzą o swoim niekonwencjonalnym podejściu do biznesu i sukcesie, który za tym idzie,
  • Marianna Megring-Steinbon i Marta Kłos – przedstawią jak plan przekuć
    w biznesplan i kto nam w tym pomoże.

Głównym punktem spotkania będzie moderowana sesja networkingowa, która umożliwi nawiązanie kontaktów, wymianę doświadczeń i wizytówek. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą także niespodzianki od licznych partnerów spotkania.

Wstęp na wydarzenie jest płatny – bilet pojedynczy kosztuje 20 złotych, a podwójny –
30 złotych. Warto jednak podkreślić, że staramy się wspierać szczytne cele charytatywne, dlatego też podczas marcowego spotkania 5 złotych z każdego zakupionego biletu zostanie przekazane na rzecz Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Przedsiębiorcza Kobieta to cykl spotkań odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń
z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Zapisy na wydarzenie: www.odwaz-się-na-sukces.evenea.pl

Więcej informacji:

Profil FB projektu: https://www.facebook.com/events/1904913059720322/
Wydarzenie: https://www.facebook.com/Przedsi%C4%99biorcza-Kobieta-Tr%C3%B3jmiasto-191810440842960/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *