WIESZAK PARTY po dwóch latach powraca w wielkim stylu i nowej odsłonie!

Chyba każdy z nas ma w szafie coś, czego już nie nosi – bo za małe, bo za duże, nie ten kolor, czy fason wyszedł z mody lub po prostu się znudziło. Ile książek, które nie wciągnęły lub były nietrafionym prezentem… Wyrzucić szkoda, oddać też nie zawsze jest komu… Mamy wiosnę, a jak wiosna to czas na generalne porządki – w szafach i na półkach! Rozwiązaniem będzie „Wieszak Party”.

„Wieszak Party” to wielki kiermasz odzieży i akcesoriów, na którym można sprzedawać praktycznie wszystko. Założenie kiermaszu jest takie, aby wyprzedawać rzeczy używane, ale w stanie bardzo dobrym, po okazyjnych cenach. W akcji nie chodzi o pozbycie się staroci, ale „podanie dalej” wartościowych i ciekawych rzeczy.

Pierwsza edycja wydarzenia miała miejsce 2 lata temu. Teraz organizatorka postanowiła powrócić w wielkim stylu! Do współpracy zaprosiła Fundację Ad Fontes, która będzie odpowiedzialna m.in. za akcję towarzyszącą „Wieszak Party”, mianowicie wielką wymianę książek.

Link do filmiku z pierwszej edycji: https://www.youtube.com/watch?v=husB0j_BB2Q


KIEDY: 27 maja 2017 (sobota)

GDZIE: Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku, ul. Chłopska 64
GODZINY: 10:00- 14:00
WSTĘP WOLNY


DLA WYSTAWCÓW: Koszt udziału (stoisko 2m x 2m) 50zł.
Zapisy: fundacja@fontes.com.pl lub vipevent@vipevent.com.pl

UWAGA! Jeżeli chcielibyście uczestniczyć w wydarzeniu jako Partner, piszcie na fundacja@fontes.com.pl lub vipevent@vipevent.com.pl

REGULAMIN KIERMASZU ORAZ WYMIANY:
www.fontes.com.pl/wieszak-party

Śledź nasze Wydarzenie na Fb:

https://www.facebook.com/events/1800518183602060/?fref=ts

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *