„Ariana Today” w Studio Panika | 08.06.2018 godz. 19.00

8 czerwca pierwszy w Polsce Tribute Ariany Grande na jedną noc otworzy dla szerokiej publiczności największą na Pomorzu halę filmową – Studio Panika. Taneczno-wokalne show pt. „Ariana Today” wykona finalistka programu The Voice of Poland – Ewelina POBLO Pobłocka wraz z zespołem.

Wybrani goście odkryć będą mogli także kulisy znanego z oryginalnego wnętrza studia i dowiedzieć się więcej o pracy filmowców. Liczba zaproszeń ograniczona!

(…) Skąd pomysł? Podczas koncertów wielokrotnie słyszałam o łączących mnie i Arianę – podobieństwie. Zarówno fizycznym jak i wokalnym. Zainteresowałam się jej muzyką, stylizacjami, aranżacją koncertową i postanowiłam przenieść to do Polski. Nie każdy ma możliwość czy budżet, aby wybrać się na koncert Ariany. Dla tych, którzy chcieliby posłuchać jej muzyki – wraz z całym zespołem POBLO przygotowaliśmy pierwszy w Polsce – Tribute. Covery, zaprojektowane przez Katarzynę Ambroziak specjalne stroje oraz show taneczne, pozwolą wszystkim poczuć się jak na koncercie Ariany Grande (…) – mówi wokalistka zespołu POBLO – Ewelina Pobłocka.

Tribute „Ariana Today” będzie również połączony z oficjalną premierą teledysku , który kręcony był właśnie w niebanalnych wnętrzach Studia Panika. POBLO liczy na to, że klip pobije rekord oglądalności autorskiego singla „Anioł”. Nie będzie to łatwe, bo ten  zdobył blisko 200 tys. odsłon!

Co jeszcze czeka na gości? Zwiedzanie Studia Panika od strony zaplecza technicznego czyli takich pomieszczeń jak montażownia, reżyserka, kameralna salka projekcyjna, czy charakteryzatornia. Ponadto, degustacja wina oraz whisky poparta pokazami i prelekcją, pamiątkowa sesja zdjęcia w przeznaczonym do tego pomieszczeniu, catering oraz mnóstwo dobrej zabawy!

„(…) Podjęliśmy się tego ponieważ to coś, czego w Polsce jeszcze nie było! Mając do dyspozycji, wnętrza takie w Studio Panika – grzechem byłoby nie zrealizować takiego projektu. Nawet jeśli ktoś nie jest fanem Ariany Grande – warto odwiedzić studio w tym dniu, ponieważ ciekawa aranżacja muzyczna w połączeniu z talentem Eweliny Pobłockiej, to uczta muzyczna dla uszu. Możliwość zwiedzenia kulis największego Studia Filmowego na Pomorzu jakim jest Studio Panika, to nie lada gratka dla fanów kina (…)”- mówi Paulina Marwińska właścicielka Agencji Maarwin, współorganizator projektu.

„(…) W naszym studio, oprócz działalności stricte filmowej mamy bardzo różnorodne zlecenia. Premiery luksusowych aut, imprezy integracyjne dla firm. Czegoś takiego jeszcze do tej pory u Nas nie było. Jednak nie panikujemy

Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym i chętni włączamy się w ciekawe, artystyczne projekty. Dla Gości przygotowaliśmy zwiedzanie pomieszczeń, które na co dzień nie są dostępne dla „zwiedzających”. Miło będzie gościć w naszych progach taką ilość zwiedzających (…)” – mówi Oskar Kaszyński właściciel Studia Panika

Chcesz otrzymać zaproszenie?
Napisz do Nas!
Adres:  biuro@evand.pl
Czekamy na zgłoszenia do 05.06.2018
Impreza TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *