Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna Winner Black

Stwórz swoją prywatna siłownię i trenuj w domowym zaciszu

Przez cały czas można zaobserwować rosnącą świadomość społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia, który objawia się właściwym odżywianiem oraz wzmożoną aktywnością fizyczną. Różne obowiązki związane z prowadzeniem domu czy dodatkową pracą zawodową, nie pozwalają wszystkim na regularne bieganie, jeżdżenie na rowerze, wizyty w sportowych klubach czy na siłowniach. Dobrym rozwiązaniem dla takich osób z pewnością okaże się wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna Winner Black, renomowanego producenta tego typu sprzętu sportowego – firmy BenchK. Drabinkę z powodzeniem można zamontować na ścianie w mieszkaniu, w firmie czy salce gimnastycznej i w prosty sposób stworzyć wyjątkową strefę treningową!

Wielofunkcyjna drabinka Winner Black – połączenie wartości użytkowych z jakością i estetyką

Ze względu na swoją specyfikę, sprzęt marki BenchK świetnie komponuje się także z małymi pomieszczeniami, ponieważ jego instalacja i użytkowanie – nie wymagają wiele miejsca. Na cały komplet składa się 9-szczebelkowa drabinka z poręczą do ćwiczenia wraz z podłokietnikami. Dodatkowo, zestaw wyposażony został w komfortowy stabilizator pleców – wykonany z poliuretanu, a także specjalny, demontowalny drążek do podciągania z uchwytami pod sztangę. Szczebelki drabinki wykonano z metalowej rury, którą powleczono otuliną z tworzywa sztucznego, zapewniającą stabilny chwyt i komfort dla użytkownika. Ciekawym elementem składowym drabinki, jest też dwustronna ławeczka, dedykowana m. in. do treningu z hantlami/sztangą czy robienia tradycyjnych „brzuszków”.

Drabinka spełnia restrykcyjne kryteria europejskich norm bezpieczeństwa, a wytrzymałość poszczególnych części kompletu treningowego jest na najwyższym poziomie. Dowodzi tego fakt, że producent udziela dożywotniej gwarancji na wszystkie metalowe elementy zestawu. Ten kompaktowy „atlas” posiada również opcję demontażu ławeczki, poręczy (dip bar) oraz drążka. Podstawą konstrukcji urządzenia są metalowe, grubościenne profile o kwadratowym przekroju, które nie posiadają żadnych spawów ani łączeń śrubowych – co wpływa na trwałość i żywotność drabinki oraz bezpieczeństwo podczas jej eksploatacji.

Trenować każdy może!

Ten wielofunkcyjny sprzęt stwarza szerokie spektrum możliwości treningowych – zarówno dla osób rekreacyjnie uprawiających sport, jak i profesjonalistów, którzy regularnie dbają o kształtowanie swojej formy. Z drabinki Winner Black mogą korzystać dzieci pod nadzorem starszych, a także osoby dorosłe, bowiem dopuszczalne obciążenie tego urządzenia wynosi aż 150 kg. Ćwiczenia na drabince pomogą rozładować codzienny stres, sukcesywnie modelować własne ciało, poprawiać kondycję oraz budować siłę. Podciąganie na drążku rozwija mięśnie grzbietu, ramion oraz bicepsy, natomiast wszelkiego rodzaju zwisy połączone z pracą nóg czy skłony na ławeczce – wzmacniają mięśnie brzucha. Przede wszystkim jednak, regularne ćwiczenia – sprzyjają wydzielaniu w organizmie endorfin, co w efekcie wpływa na poprawę samopoczucia i dodaje energii do zmagania się z trudami codzienności.

Przy wykorzystaniu tego wytrzymałego sprzętu – w łatwy i bezpieczny sposób, nawet na niewielkiej przestrzeni (1 m2) – można zaaranżować prywatną oraz niezwykle funkcjonalną siłownię. Nowoczesna strefa do aktywności fizycznej, jakiej kluczowym składnikiem jest profesjonalna drabinka gimnastyczna, doskonale współgra z minimalistycznymi i loftowymi przestrzeniami oraz stanowi oryginalny element wyposażenia nowoczesnego wnętrza. Na ponadprzeciętną estetykę drabinki wpływa także technologia proszkowego malowania całej metalowej konstrukcji. Drabinka stanowi idealne urozmaicenie przestrzeni mieszkalnej czy biurowej, stwarza okazję do ćwiczeń i dobrej zabawy dla wszystkich domowników czy pracowników firmy, oszczędzając jednocześnie czas i pieniądze przeznaczane na trenowanie w komercyjnych klubach/siłowniach.

Ten sprzęt do ćwiczeń prezentowany jest w szerszej odsłonie na stronie internetowej producenta – https://benchk.com/sklep-shop/drabinki-gimnastyczne-metalowe/drabinka-gimnastyczna-winner-black/.

5/5 - (1 głosów)

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *