Wielkanoc złotem zdobiona

Dalia złota linia porcelany

Wielkanoc to czas radości, czas zwiastujący nadchodzącą już wiosnę, a przede wszystkim czas spędzony w gronie najbliższych. Kolorowe pisanki, biała kiełbasa czy żur podawany w tradycyjnej porcelanowej wazie — czy nie tak powinny właśnie wyglądać idealne wielkanocne święta? Oto kilka propozycji porcelanowych zastaw stołowych, ozdobionych złotem, niczym pierwszymi promieniami wiosennego słońca. Idealne na rodzinne celebrowanie Wielkanocy.

Dalia Złota Linia

Dalia Złota Linia to fason pełen elegancji i gracji. Smukłe naczynia z subtelnym reliefem i złotym linearnym zdobieniem nadadzą posiłkowi wdzięku, a śnieżna biel uwydatni atuty każdej potrawy. Porcelana z kolekcji Dalia Złota Linia to coś więcej niż zastawa stołowa. Szybko stanie się nieodłączną towarzyszką najważniejszych spotkań z najbliższymi, a także złocistym akcentem w nowo tworzonej tradycji.

Dalia złota linia porcelany
Serwis obiadowy dla 12 osób 44 el. Dalia złota linia 3612

Iwona Złota Linia

Fason Iwona Złota Linia to kolejna propozycja od Chodzieży. Klasyczna kolekcja o miękkich kształtach, złotym linearnym ręcznie malowanym zdobieniu, dodatkowo wzbogacona o delikatne przypominające falbankę wykończenie, nabiera niebywałego wdzięku i lekkości. Wielkanocny stół zastawiony kolekcją Iwona Złota Linia stanie się swego rodzaju synonimem elegancji, a także rodzinnego ciepła. Kolekcję można komponować z pojedynczych elementów lub kupić w klasycznych zestawach obiadowych i do kawy.

Zestaw obiadowo-kawowy dla 12 osób 131 el. Iwona Złota Linia B014
Zestaw obiadowo-kawowy dla 12 osób 131 el. Iwona Złota Linia B014

Akcent Złota Linia

Akcent Złota Linia łączy w sobie piękno klasycznej porcelany zestawione z odważną, bo nieoczywistą geometryczną formą. Fason w kolorze śnieżnej bieli ozdobiony, złoconymi liniami wyróżnia się kwadratowym miękkim kształtem, który nadaje mu wyjątkowego charakteru.

Zestaw obiadowo-kawowy dla 6 osób 30 el. Akcent Złota Linia 3603
Zestaw obiadowo-kawowy dla 6 osób 30 el. Akcent Złota Linia 3603

Chodzież — porcelana z tradycją

Chodzież to marka, która istnieje na polskim rynku już ponad 170 lat. Dziś uznawana jest za jednego z największych producentów porcelany w Europie. Wysoka jakość produktu, funkcjonalność, ponadczasowy charakter oraz szacunek do tradycji, to wartości, na których marka bazuje od lat.

Polska Grupa Porcelanowa (PGP) łączy potencjał dwóch wiodących fabryk porcelany w Polsce w Ćmielowie i Łubianie. Ideą jej powstania w lipcu 2018 roku było zwiększenie dostępności wysokiej jakości produktów z wielopokoleniową tradycją. W ramach Grupy funkcjonują cztery odrębne marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież oraz Ćmielów Design Studio. Różnicuje je rodzaj oferty, a łączy chęć realizacji potrzeb klientów, dla których fabryki szczycące się długoletnią tradycją, produkują najwyższej jakości zastawę stołową. Jako Grupa łącząca tradycję ze współczesnością, PGP chce wyróżniać się nie tylko doskonałym wzornictwem i jakością, ale także sprawną organizacją i nowoczesnymi systemami współpracy z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Kontakt dla mediów:
Anna Wiśniewska
pr@grupa-porcelanowa.pl
tel. 797 333 770

5/5 - (2 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *