Walka z cellulitem z pomocą specjalistycznego żelazka

Cellulit jest zmorą wielu kobiet w różnym wieku, nawet tych z pozoru szczupłych i zgrabnych. Niejednokrotnie jednak można zauważyć, że nawet u nich pojawiła się nieestetyczna „pomarańczowa skórka”, której z pewnością nie chciałyby pokazywać. W efekcie mogą albo zakrywać dane partie ciała, albo rozpocząć walkę z cellulitem.

Kierunek: gabinet kosmetyczny

Walka z własnym ciałem to najczęściej walka nierówna, w której zdrowe odżywianie i uczęszczanie na fitness mogą okazać się niewystarczające. Uporczywy cellulit niestety często zostaje, nawet po zrzuceniu kilku kilogramów. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalny zabieg w gabinecie kosmetycznym, który pozwoli osiągnąć widoczne efekty już w krótkim czasie.

Jeśli jesteś właścicielem takiego gabinetu, bez wątpienia pojawia się u ciebie wiele klientek, zainteresowanych właśnie takim rozwiązaniem – szybkim i skutecznym, dzięki któremu już po kilku tygodniach będą mogły założyć wymarzoną mini. Właśnie dla nich przeznaczone jest żelazko antycellulitowe

Czym jest żelazko antycellulitowe?

Jest to innowacyjne urządzenie, które wykorzystuje synergię trzech aktywnych energii. Oddziałują na tkanki, przyczyniają się one do szybkiej redukcji cellulitu oraz skutecznego modelowania sylwetki.

Technologia wykorzystywana w żelazku antycellulitowym pozwala na głęboki drenaż limfatyczny, poprawia ujędrnianie ciała i biustu oraz wspomaga redukcję „pomarańczowej skórki”, co w efekcie daje modelowanie całej sylwetki. Zabieg jest przy tym przyjemny, pozwala na zrelaksowanie się i łagodzi napięcie mięśniowe.

Jak działa żelazko antycellulitowe?

Działanie urządzenia oparte jest na wykorzystaniu trzech procesów, jakimi są masaż próżniowy, elektrostymulacja TENS oraz chromoterapia LED.

Masaż próżniowy (vacum) skutecznie poprawia cyrkulację krwi i pracę układu limfatycznego. W efekcie następuje odżywienie i dotlenienie tkanek, a także usunięcie toksyn. Masaż próżniowy pomaga „organizować” się komórkom, co wpływa na poprawę kondycji skóry. W efekcie ciało w miejscu poddanym zabiegowi jest ujędrnione, a złogi cellulitu rozbite i rozmasowane. Dzięki temu łatwiejsze jest ich usuwanie z organizmu.

Elektrostymulacja TENS wpływa na ogólną kondycję mięśni, pobudzając je do pracy i naturalnej regeneracji. Dzięki stymulacji, mięśnie ulegają wzmocnieniu i poprawia się sylwetka, a dodatkowo usuwane jest z nich uczucie zmęczenia.

Chromoterapia LED to inaczej leczenie kolorami. Pozwala ono na osiągniecie takich efektów jak poprawa metabolizmu komórkowego, szybsze leczenie uszkodzonych tkanek czy ogólne przyspieszenie regeneracji. Jest to możliwe dzięki pozytywnemu oddziaływaniu różnych kolorów światła na syntezę DNA, RNA czy kolagenu.

W efekcie partie ciała poddane zabiegowi są ujędrnione, zostaje z nich usunięty cellulit, poprawia się rzeźba mięśni i ogólny kształt sylwetki. Z tych powodów wyposażenie salonów kosmetycznych w profesjonalne żelazko antycellulitowe gwarantuje zadowolenie klientów, oczekujących szybkiej i skutecznej poprawy wyglądu.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *