SculpSure – rewolucyjna metoda eliminowania tłuszcz

Couple smile wear swimsuit embrace looking side empty copy space, young man and woman tanned body swimwear isolated over white background

Współczesna medycyna estetyczna oferuje rozwiązania, które pozwalają skutecznie zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej. Jednak zabiegi chirurgiczne, takie jak liposukcja, cechują się dużym stopniem inwazyjności. Przełomowa pod tym względem jest metoda SculpSure, która zapewnia szybkie efekty, bez konieczności zastosowania skalpela.

SculpSure – co warto wiedzieć?

SculpSure to nowy standard walki z tkanką tłuszczową i pierwszy nieinwazyjny system konturowania ciała. Jest to najnowocześniejsza, szybka i bezbolesna metoda, która opiera się na zastosowaniu lasera diodowego. Nie jest konieczne zastosowanie znieczulenia, pacjenci nie wymagają rekonwalescencji, a sam zabieg nie pozostawia blizn. SculpSure usuwa nawet najbardziej uporczywe złogi tłuszczu, nie wywołując dyskomfortu. Wprost przeciwnie – w większości przypadków działania lasera jest określane jako przyjemne. Nic dziwnego, że satysfakcję z efektów zabiegu deklaruje ponad 90% pacjentów.

Na czym polega zabieg?

Zabieg z zastosowaniem lasera SculpSure łączy w sobie wysoką skuteczność i całkowite bezpieczeństwo. Tkanka tłuszczowa ulega eliminacji za sprawą podgrzania jej do temperatury 42–47 st. C. Trzeba jednak podkreślić, że pacjent nie odczuwa przy tym dyskomfortu, ponieważ jednocześnie jest zastosowany system chłodzenia, który wyrównuje temperaturę. Kontrolowane nagrzewanie tkanek przeprowadza się na głębokość aż 3 cm, co zwiększa efektywność zabiegu. Technika konturowania ciała umożliwia namierzenie i eliminację komórek tłuszczowych, które w naturalny sposób są usuwane z organizmu.

Podsumowując, zabieg SculpSure umożliwia w bezpieczny i komfortowy sposób pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej. Warto również zaznaczyć, że nie wywołuje działań niepożądanych i trwa zaledwie 25 minut.

Warto zaufać nowoczesności!

Laser SculpSure to najnowocześniejsze rozwiązanie dla osób, które nie chcą ryzykować i zdawać się na inwazyjne metody walki z tkanką tłuszczową. Gwarantuje nie tylko szybkość działania, ale i całkowite bezpieczeństwo. Usunięcie warstwy tłuszczu z bioder, ud czy brzucha nie musi już oznaczać konieczności podejmowania wyczerpujących i nie zawsze satysfakcjonujących ćwiczeń. Dzięki laserowi SculpSure droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd!

Centrum Medyczne Dr Kubik

ul. Hryniewickiego 6c/9, 81–320 Gdynia

Sea Towers/część medyczna/II piętro

Rejestracja wizyt od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00–17.00

tel. (58) 682 21 45

http://drkubik.pl/

www.redukcjatluszczu.pl

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *