Walentynki z męskiego punktu widzenia?

fot. Pixabay.com

14 lutego chyba każdy z nas liczy na miły gest od ukochanej osoby, czy cichego wielbiciela. Jest to dość młode święto w Polsce, jednak przyjęło się bardzo dobrze i aktualnie stało się jednym z najmilszych dni w roku, kiedy wszyscy są przepełnieni wzajemną miłością, a ulice wręcz pełne są czerwonych serc, które stanowią symbol ludzi zakochanych.

„Czujny Kupidyn krąży po osiedlach prześlicznych dziewcząt wygląda” – Słowa piosenki Katarzyny Nosowskiej bardzo dobrze wpasowują się w okres walentynkowego szaleństwa. Ukrywający się adoratorzy w końcu będą mieli okazję na ujawnienie swoich uczuć, a osoby w stałych związkach na kolejne miłosne wyznania i niespodzianki. Wszystko wydaje się piękne, jednak problem pojawia się w chwili, gdy naprawdę nie mamy pomysłu jak zaskoczyć swoją drugą połówkę.

Jak więc obchodzimy Walentynki? Wielu z nas szuka inspiracji w internecie, inni natomiast decydują się na dobrze znane rozwiązania. To wspaniała okazja na romantyczną kolację lub wyjście do kina czy teatru. Należy jednak pamiętać, że tego dnia bardzo dużo par dokonuje takiego wyboru. W związku z tym coraz częściej decydujemy się na spędzenie wieczoru w domu, z dala od zgiełku i walki o stolik w najlepszej restauracji w mieście.

fot. KiK

Domowe zacisze zapewnia nam ogromny komfort, a dodatkowo sami możemy stworzyć wymarzony, romantyczny klimat. Na pewno w takim dniu warto zadbać o oprawę muzyczną i świetlną. Najlepiej zdecydować się na wspólnie lubiane utwory muzyczne i czerwone świece, ponieważ one zwiększają naszą atrakcyjność. Dobrym pomysłem będzie także sprawienie jakiegoś małego upominku naszej ukochanej.

Bardzo popularne i ogólnodostępne są różnorodne gadżety w kształcie serca i takie też proponuje sklep KiK. Z szerokiej oferty sklepu możemy wybrać na przykład miłosne poduszki. Jeśli natomiast chcemy sprawić bardziej praktyczny prezent możemy wybrać jedną spośród propozycji KiK.

Dla wielbicielek spania i spędzania czasu pod ciepłą kołdrą proponujemy zestaw pościeli – to trafiony pomysł, który będzie przypominał o nas każdego wieczoru. Kiedy jednak naszą ukochaną jest osoba praktyczna proponujemy zestaw podarunkowy, w skład którego wchodzi kubek i korkowa podkładka. Można go wykorzystać w domu, ale też w miejscu pracy. Jest też coś dla tych, którzy chcą sprawić, aby nasze partnerki poczuły ponownie smak dzieciństwa. Pierwsza z nich niewątpliwie osłodzi Wam życie, a dodatkowo bardzo efektownie wygląda – owocowe żelki ujęte w formie bukietu. Stały się one ostatnio bardzo popularne i są również dostępne w sklepach sieci KiK, która podąża za najnowszymi trendami. Jeśli wolimy jednak postawić na klasykę, która zawsze się sprawdza, kupmy pluszowego misia, który sprawi dużo radości oraz będzie stanowił miłą pamiątkę przez wiele kolejnych lat.

fot. KiK

Kiedy ciężko nam się zdecydować albo boimy się, czy wybrany prezent okaże się trafiony, sięgnijmy po coś, co ucieszy każdą kobietę. Takim prezentem będzie zestaw ulubionych kosmetyków lub bielizna. Po romantycznej kolacji będziemy nawet mogli sprawić naszej drugiej połówce jeszcze odrobinę przyjemności, przygotowując na przykład kąpiel różaną albo masaż z użyciem zapachowego balsamu do ciała.

Walentynkowych propozycji jest wiele, od klasyki, po bardziej niekonwencjonalne pomysły. Kobiety uwielbiają, kiedy się staramy oraz wybieramy coś, co wymaga od nas odrobiny kreatywności i inwencji twórczej. Posiadając tę fundamentalną wiedzę jesteśmy pewni, że każdy z zaprezentowanych pomysłów sprawi ogromną radość oraz będzie dowodem naszej miłości.

Oceń ten artykuł

Polecane:

1 komentarz

  • ElaZ pisze:

    Ja tam lubię Walentynki. Mój mąż oświadczył mi się tego dnia, mam zatem bardzo dobre skojarzenia i powód do świętowania. Kupiłam mu też prezent, bo zwykliśmy sobie kupować coś w ten dzień, raz jest bardziej symbolicznie, raz coś większego. Tym razem można powiedzieć, że większego, bo dostanie porządną golarkę (Panasonic, bo wiem, że markę lubi :)). Zawsze ustalamy czy w tym roku stać nas na coś więcej, czy będzie to tylko drobnostka. Uważam, że to fajne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *