Walentynki z gwiazdami w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku!

16 lutego, o godz. 19.00 w koncercie Love Story, czyli Walentynki w Filharmonii! wystąpi światowej sławy śpiewaczka Alicja Węgorzewska, jedyna Polka wyróżniona za ponadprzeciętne osiągnięcia artystyczne prestiżową amerykańską nagrodą imienia Marii Callas. Wraz z tenorem Mirosławem Niewiadomskim i orkiestrą pod dyrekcją Natalii Walewskiej wykona repertuar z najpiękniejszymi melodiami o miłości. Koncert poprowadzi znany radiowy dziennikarz – Kamil Wicik z Radia Gdańsk.

Love Story, czyli Walentynki w Filharmonii!

Termin: 16.02.2020, godz. 19.00,

Miejsce: Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1, Gdańsk

Co roku masz ten sam dylemat? Nie wiesz, gdzie spędzić święto zakochanych? Filharmonia Bałtycka i Tutti Entertainment prezentują wyjątkowe artystyczne wydarzenie – Love Story, czyli Walentynki w Filharmonii!

Walentynki to czas na niespodzianki, a romantyczny koncert to z pewnością pierwszy krok do udanej randki. Magia muzyki potrafi skruszyć każdy lód, a serce – roztopić!

Gdzie będziecie rozumieć się bez słów? Z pewnością w Filharmonii, zapadając się w wygodnym (w sam raz czerwonym!) fotelu i rozkoszując muzyką z bliską Ci osobą. Zaskocz swoją drugą połówkę, zapraszając Ją lub Jego na pełną namiętnych zwrotów akcji muzyczną podróż.

Podczas koncertu zabrzmią najpiękniejsze melodie: od uwielbianych scen miłosnych z filmów, po arie operowe, czardasze, tanga i znane hity z repertuaru takich gwiazd jak Il Divo, Lou Reed, Riccardo Cocciante, Joe Davis, Willie Nelson czy Zbigniew Wodecki.

Partie wokalne wykonają: wybitna polska śpiewaczka, kobieta o niezwykłej scenicznej osobowości i wielkim sercu, Alicja Węgorzewska, a towarzyszyć jej będzie silny, męski głos Mirosława Niewiadomskiego, tenora, który oczarował publiczność, występując m.in. w popularnym show „10 Tenorów”.

Posłuchajcie, co wyniknie ze spotkania tych wybitnych polskich głosów. Czy w historii, jaką Wam opowiedzą, zobaczycie odbicie swojej własnej? Czy też odnajdziecie coś zupełnie nowego? Jedno jest pewne – niezapomniany muzyczny wieczór w Filharmonii Bałtyckiej napełni Was na długo pozytywną energią! Alicja Węgorzewska i Mirosław Niewiadomski, czyli Ona i On na jednej scenie, w otoczeniu znakomitych muzyków z Orkiestry Amberto pod kierownictwem Natalii Walewskiej. Wydarzenie poprowadzi dziennikarz muzyczny Radia Gdańsk – Kamil Wicik.

W programie m.in.: Belle, Quizas, Always on my mind, Time to say goodbye, muzyka z filmów: Love Story, Titanic, James Bond, Zapach kobiety, Tajemniczy Ogród; czardasze, arie operowe i operetkowe, tanga i znane hity z repertuaru takich gwiazd jak: Il Divo, Lou Reed, Riccardo Cocciante, Joe Davis, Willie Nelson czy Zbigniew Wodecki.

Bilety:

www.kupbilecik.pl

www.bilety24.pl

kasy Filharmonii Bałtyckiej

rezerwacje pod numerem tel. 693 359 450

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *