Kino na Szpilkach

Tylko w „Kinie na Szpilkach”, jeden z najbardziej oczekiwanych kinowych romansów roku!

Już 7 września specjalnie dla uczestniczek Kina na Szpilkach wyjątkowe wydarzenie w kinie Cinema 3D w Galerii Morena. Nie zabraknie również atrakcyjnych, typowo kobiecych nagród. Uwieńczeniem świetnej zabawy, jak zawsze, jest kobiecy hit filmowy. Tym razem wszystkie panie zaprosimy na wyjątkowy pokaz przedpremierowy filmu pt.”Tulipanowa gorączka”

18.00-19:00 zabawa „Kino na szpilkach”

  • Degustacja wyrobów zaprzyjaźnionych lokali
  • Strefa kobiecych różności (foyer kina)
  • Szalona zabawa w sali kinowej
  • Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
  • Nauka tańca razem z Soszyńska Dance Academy
  • Atrakcyjne nagrody do wygrania!

19:00 Przedpremierowy seans filmowy romansu „Tulipanowa gorączka”
„Tulipanowa gorączka”, jeden z najbardziej oczekiwanych kinowych romansów roku, przenosi widza do świata płomiennych uczuć i namiętności. W rewelacyjnej obsadzie znaleźli się m. in. zdobywcy Oscarów Christoph Waltz („Spectre”, „Django”) oraz Alicia Vikander („Dziewczyna z portretu”, „Ex-Machina”) a także Judi Dench („Skyfall”, „Tajemnica Filomeny”), Zach Galifianakis („Kac Vegas”) i Cara Delevingne („Papierowe miasta”). Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Debory Moggach.
Młoda Sophia (Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Waltz). Choć nie odwzajemnia uczucia, gotowa jest spełnić jego pragnienia i dać mu potomstwo. Dumny Cornelius zamawia u znanego malarza (DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną. Nie dostrzega, że między piękną Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Młodzi kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich pragnienia doprowadzą historię do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *