W Orange Flex dobierzesz Plan komórkowy do swoich potrzeb

Orange Flex, czyli Plan komórkowy Orange jest skrojony do Twoich potrzeb. Wybierasz preferowaną paczkę internetu, możesz elastycznie zmieniać Plan, kiedy chcesz i personalizować swojego Flexa, dobierając Passy na ulubione rozrywki. Sprawdź plany Orange Flex i wybierz ofertę dla siebie.


Orange Flex – dlaczego warto?

Orange Flex to Plan komórkowy w aplikacji, czyli Twoja nowoczesna sieć w aplikacji. Do zarządzania kontem potrzebujesz tylko aplikacji Flexa, w której załatwisz wszystkie formalności. Założenie konta i późniejsze korzystanie z Planu są bardzo intuicyjne – bez podpisywania umów i wizyt w salonie.

W Orange Flex masz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu w UE i paczkę internetu w zależności od Twoich potrzeb. Dodatkowo, zyskujesz dostęp do popularnych social mediów bez limitu danych – np. TikToka, Messengera, Facebooka, Instagrama, WhatsAppa i innych. Twoje GB nie maleją mimo korzystania z tych platform. Dlaczego warto dołączyć do OrangeFlex?

  • Jest elastycznie – możesz zmieniać Plan, kiedy chcesz, a wszystko załatwiasz szybko i prosto w aplikacji. Bez podpisów, bez zobowiązań, bez kolejek.
  • Dodatkowa karta SIM lub e-SIM za 0 zł. Chcesz korzystać z numeru na dwóch urządzeniach? Kartę e-SIM możesz w kilka chwil zainstalować na smartwatchu, drugim smartfonie czy tablecie.
  • Dzielenie się GB i inne promocje. W Orange Flex możesz przekazywać dowolną liczbę gigabajtów internetu swoim znajomym, a oni Tobie. W programiepoleceń ,,Polecaj i zarabiaj’’ dostajesz gotówkę i dodatkowe GB za każdą poleconą osobę, która zostanie w Flexie. Nas to nie dziwi! Ciesz się atrakcyjnymi promocjami!
  • Dodatkowe Passy na ulubione rozrywki. Z Music Pass możesz do woli słuchać muzyki i podcastów m.in. na Spotify, Tidal czy Apple Music. Game Pass to nielimitowane internetowe rozgrywki – grasz, a Twój pakiet GB się nie zmniejsza. Z Video Pass masz Netflixa, HBO, Canal+ i inne platformy streamingowe na wyciągnięcie ręki – oglądasz wideo bez limitu danych.

Fajnie, prawda? Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji.


Orange Flex – plany

W ofercie Orange Flex masz do wyboru 4 Plany komórkowe. Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i GB bez limitu na social media są gwarantowane, a poza tym wybierasz paczkę internetu skrojoną do Twoich potrzeb. Poznaj Orange Flex plany.

  • 15 GB internetu za 25 zł,
  • 30 GB internetu za 30 zł,
  • 50 GB internetu za 50 zł,
  • 100 GB internetu w sieci 5G za 80 zł.

Możesz dołączyć do Flexa, przenosząc numer z Orange, nju mobile lub od innego operatora. Inna opcja to stworzenie nowego numeru telefonu. Orange Flex przygotowało atrakcyjną promocję – teraz, dołączając do Flexa, zyskujesz 3 miesiące za 1 zł za miesiąc. Wystarczy, że podczas tworzenia konta w aplikacji wpiszesz kod FLEX3.

Do dzieła! Dołącz do OrangeFlex!

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *