Visual Body Space Festival

VISUAL BODY SPACE FESTIVAL. 14-16 październik – Zatoka Sztuki
Spotkanie tańca i wizualizacji

3 Dni.
Dwa równoległe warsztaty stwarzające możliwość współpracy ludzi tańca i szeroko pojętej wizualizacji, dzięki której powstaną krótkie filmy taneczne, wizualizacje i choreografie do nich, mappingi i etiudy taneczne.
W programie również spektakl, performance oraz pokaz prac wykonanych przez uczestników VBSF. Więcej informacji na ten temat podamy później.

Wojtek Mochniej poprowadzi część taneczną
• Będzie można tworzyć ruch do kamery, pracować z nią zarówno w plenerach jak i pomieszczeniach, stworzyć własną choreografię/improwizację, która zostanie sfilmowana i zmontowana przez osoby zajmujące się videoartem.
Będziecie mogli oświadczyć performowania do wizualizacji i mappingu.

W tym samym czasie z grupą STEREOKO.TV będą pracować ci, którzy chcą fotografować, filmować, i tworzyć wizualizacje w kontekście tańca.

•Będzie możliwość stworzenia autorskich wizualizacji do równolegle powstających etiud tanecznych, przećwiczenia elementów mappingu video na prostej scenografii teatralnej oraz stworzenia własnego videoart.

Zachęcamy do przybycia z własnymi pomysłami na ruch, film i wizualizację oraz zabranie własnego sprzętu rejestrującego i montażowego.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *