Vanessa Mae po 20 latach wraca do Warszawy

magazynkobiet.pl - 883d41c83919ae2f9914a1ec0b5a w1255 h835 gi photo 591650 1 1050x699 - Vanessa Mae po 20 latach wraca do Warszawy

VANESSA MAE PO 20 LATACH WRACA DO WARSZAWY. TOWARZYSZYĆ JEJ BĘDZIE ZESPÓŁ I 40-OSOBOWA ORKIESTRA.

Jest jedną z pięćdziesięciu najładniejszych kobiet na świecie, najbogatszą brytyjską artystką młodego pokolenia i narciarką alpejską.

Wirtuozka skrzypiec Vanessa Mae, bo o niej mowa, wraca po długich dwudziestu latach do Warszawy.

Wystąpi we wtorek 30 maja 2017 r. na stołecznym Torwarze. Towarzyszyć jej będzie zespół złożony z perkusisty i dwóch gitarzystów oraz czterdziestu członków orkiestry symfonicznej.
Razem zagrają największe przeboje z albumu „Choreography“. Koncert dopełnią utwory z przekroju całej twórczości Vanessy Mae, które możemy znaleźć na ostatniej płycie „Platinum Collection“.

Muzyczne wrażenie wzmocni też widowisko wizualne, w którym Mae weźmie bezpośredni udział.
Za każdym razem chcę pokazać wszystko to, co mogą zdziałać skrzypce. Do Warszawy przywiozę swoje ulubione utwory, ale też kilka piosenek, które gram rzadko. Cieszę się na współpracę z wspaniałą polską widownią“, powiedziała Vanessa Mae, która jest znana z tego, że w czasie widowiska lubi chodzić między widownią grając solo.

Dzięki niezmiernej popularności sprzedała ponad 10 milionów płyt w ponad 100 krajach na świecie. Już jako dziesięciolatka Vanessa występowała z filharmonią londyńską. Od szesnastu lat miesza style, i prezentuje je zawsze z niewinnym uroczym uśmiechem. Swoimi połączeniami muzyki klasycznej i rozrywkowej olśniewa publiczność na całym świecie.

Dzięki Vanessie Mae miliony fanów MTV mogły odkryć np. fugi Bacha.


Bilety na koncert Vanessy Mae w Warszawie oferują przedsprzedażowe sieci Ticketpro.pl i Ticketportal.pl w cenie od 199 zł aż do 449 zł.

vanessa-mae-1

Vanessa Mae po 20 latach wraca do Warszawy
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *