Uśmiech na specjalne okazje? Szybki sposób na wybielenie zębów!

pięknie wybielone zęby

Wraz z latem nadszedł sezon na wesela, różnego rodzaju imprezy i eventy. Wielu z nas ma tendencję do „ogarniania” na ostatni moment… Może to dotyczyć również uśmiechu! Został Ci miesiąc, tydzień, a może godzina? Bez obaw! Mamy dla Ciebie sposób na szybkie wybielenie zębów

Wielu ludziom wydaje się, że osiągnięcie śnieżnobiałego uśmiechu jest możliwe wyłącznie za pomocą kosztownych procedur stomatologicznych – to przekonanie jest kompletnie błędne! Kuracja wybielająca za pomocą pasków jest wykonalna w warunkach domowych. Jest to bardzo łatwy i bezpieczny sposób na rozjaśnienie zębów. Warto jednak pamiętać, że przed przystąpieniem do kuracji warto udać się do stomatologa, aby ocenił stan jamy ustnej i ustalił, czy zabieg wybielający nie pogłębi ewentualnych problemów z zębami. Bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu!

Kuracja wybielająca zęby to specjalność od firmy Crest, której sprawdzone produkty znajdziesz na stronie paski-wybielajace.com.

Paski rozjaśniające to prostokątne kawałki nasączone aktywnym preparatem, który ma na celu rozjaśnienie zębów. Przykłada się je do zębów. Ten preparat wywołuje chemiczną reakcję na powierzchni szkliwa, prowadząc do rozpuszczenia się osadu.

Korzyści płynące z użytkowania pasków rozjaśniających:

  • Wybielanie za pomocą pasków jest tańszą alternatywą w porównaniu do zabiegów stomatologicznych.
  • Unikasz silnego ścierania zębów za pomocą „ostrych” past, które potencjalnie mogą uszkodzić szkliwo.
  • Efekt po zakończeniu terapii może utrzymać się przez okres nawet do roku, a co najmniej przez cztery miesiące.
  • Możliwość bezpiecznego i wygodnego wybielania w domowym zaciszu.

Jakie paski do wybielania polecamy?

Trzymając się tematu artykułu, polecimy Wam paski, które w krótkim okresie czasu mogą przynieść najlepsze efekty!

Paski Crest 3D White 1 Hour Express – wybielanie w godzinę!

To paski wybielające do zadań specjalnych! Stworzone specjalnie po to, aby umożliwić wybielanie last minute. Efektownie rozjaśnione zęby otrzymasz już po upływie godziny od zastosowania pasków 1 Hour Express. Procedura ich nakładania jest szybka, wygodna i niezwykle prosta.

Aktywne składniki o intensywnym i skutecznym działaniu doskonale radzą sobie zarówno ze świeżymi, jak i trwałymi przebarwieniami szkliwa. Co więcej, paski nie powodują żadnych uszkodzeń na powierzchni szkliwa, więc możesz je używać bez żadnych obaw. Dodatkowo równie efektywnie eliminują osad nazębny. Postaw na olśniewający, jasny uśmiech.

Paski Crest 3D Professional Effects – 5-dniowa kuracja wybielająca!

Crest Professional Effects to jedne z najbardziej popularnych i skutecznych pasków wybielających od producenta Crest. Proponujemy Ci kurację 5-dniową, po której z pewnością zobaczysz efekty.

Nieestetyczne przebarwienia na powierzchni szkliwa skutecznie wyeliminujesz, korzystając z tego produktu. Zapomnij o długotrwałych wizytach u dentysty. Dzięki paskom wybielającym Crest, osiągniesz profesjonalny efekt, który równie dobrze wygląda jak po wizycie u stomatologa. Już po pierwszym użyciu, zewnętrzne przebarwienia na szkliwie znikną, dając Ci powód do dumy z pięknego, lśniącego uśmiechu.

preparaty do zębów

Crest 3D White Gentle Routine – wybielaj delikatnie i skutecznie

Paski Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine zostały zaprojektowane z myślą o zębach wrażliwych, które są podatne na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Jeżeli pragniesz mieć białe zęby, jednak borykasz się z nadwrażliwością, ten produkt będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki specjalnej formule możliwe jest łagodne wybielanie. Zęby nie będą dodatkowo podrażnione, a jednocześnie uzyskają efektowne rozjaśnienie.

Proponujemy ci 7-dniową kurację tymi paskami. To świetna opcja dla osób borykających się z nadwrażliwością, które chcą cieszyć się bielszym uśmiechem w stosunkowo krótkim czasie.

preparaty do wybielania zębów

Jak wzmocnić i utrzymać trwały rezultat rozjaśnienia zębów?

Warto mieć na uwadze, że proces wybielania prowadzi do odwodnienia zębów, co sprawia, że są one bardziej podatne na ponowne przebarwienia. Dlatego po przeprowadzeniu zabiegu wybielającego konieczne jest bezwzględne przestrzeganie białej diety przez co najmniej 3 tygodnie. Oznacza to spożywanie jedynie pokarmów o neutralnym zabarwieniu, z wyłączeniem kawy, herbaty i soków buraczanych. Papierosy są największym wrogiem białego uśmiechu, dlatego warto całkowicie zrezygnować z tego nałogu.

Aby wzmocnić i przedłużyć efekty wybielania, istnieje kilka sposobów. Można sięgnąć po pasty wybielające, płyny do płukania jamy ustnej oraz preparaty wzmacniające efekt rozjaśniania. Produkty, które pomogą Ci kompleksowo wzmocnić i przedłużyć efekty wybielania znajdziesz na stronie paski-wybielajace.com!

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *