URODA. XX TARGI KOSMETYCZNE I FRYZJERSKIE | 7-8 PAŹDZIERNIKA

Co jest modne? Jakie stylizacje będą hitem sezonu? Jak dobierać kosmetyki? Jakich błędów unikać? Jak korzystać z najnowszych technologii i innowacyjnych zabiegów? Jak rozmawiać z klientką? Żeby poznać odpowiedzi na te pytania, wystarczy być na Targach URODA w Gdańsku.

7-8 października 2017, 07.10 – sobota, godz. 10.00-18.00 | 08.10 – niedziela, godz. 10.00-17.00
AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

Po prostu piękne targi…
350 firm i marek z Polski i zagranicy, ponad 50 fantastycznych wydarzeń z udziałem światowej sławy stylistów, prestiżowe konkursy, przegląd jesienno-zimowych trendów i nowości produktowych – 20., jubileuszowa edycja gdańskich Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA zapowiada się wyjątkowo i rekordowo po każdym względem. Organizatorzy spodziewają się ponad 8 tysięcy gości. Po raz pierwszy ekspozycja targowa zajmie aż trzy hale wystawiennicze o powierzchni 12 tys. m². To oznacza jedno: wzrost liczby wystawców i jeszcze większy wybór produktów z zakresu: kosmetyki kolorowej, profesjonalnej, do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci, podologii, oraz wyposażenia i akcesoriów do salonów. Targi Uroda są również fantastyczną okazją do testowania produktów i ich zakupu w specjalnych, promocyjnych cenach.

Tu będzie się działo!
Imponujący jest wypełniony co do minuty, program wydarzeń, który podzielony został na kilka stref:
– STREFA SHOW | pokazy trendów we fryzurach i w makijażu, konkursy, mistrzostwa |scena główna
– STREFA POKAZOWA | prezentacje najnowszych zabiegów kosmetycznych
– STREFA MAKIJAŻU | Make-Up Studio – Beauty Corner – konsultacje z wizażystkami
– STREFA BARBERINGU | kosmetyki i sprzęt do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu
– STREFA MODY | by Marantha – trendy na sezon 2018, pokazy, spotkania ze stylistami, fotografem, blogerami, modelkami, wizażystami
– STREFA KONFERENCYJNA | Ogólnopolski Kongres Wizażystów, wykłady i szkolenia dla profesjonalistów
– STREFA MISTRZOSTW | fryzjerskich, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego.

Świętujemy 20-lecie
Z okazji 20-lecia Targów Uroda zaproszeni zostali goście specjalni – światowej sławy mistrzowie: fryzjerstwa – Vazha Mkhitaryan z Rosji (wiceprezydent CMC, dwunastokrotny mistrz świata we fryzjerstwie) i włoscy styliści barberingu – Antonio Bilancio (prezydent CMC), Paolo Forestiero i Oreste Cuomo oraz makijażu – Omar Turinni. Jubileuszowe niespodzianki czekać też będą na wystawców.

Kto pojedzie do Włoch?
Premierowym i niezwykle prestiżowym wydarzeniem Targów będą Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa we Fryzjerstwie СМС Polska Gdańsk Beauty Awards 2017 pod egidą międzynarodowej organizacji Confederation Mondiale Coiffure, rozgrywane w trzech kategoriach damskich: SALON LOOK (modne strzyżenie z modelowaniem), EVENING STYLE (fryzura wieczorowa), BRIDAL STYLE (fryzura ślubna) i w jednej kategorii męskiej: OLD SCHOOL (strzyżenie z modelowaniem). Na zwycięzców czekać będzie nie lada nagroda – wyjazd na Mistrzostwa Europy CMC we Włoszech w 2018 roku. Targi Uroda to także arena, na której rozgrywać się będą liczne konkursy i mistrzostwa:
– makijażu i wizażu (7. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji Barokowy Glamour, 18. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej, 5. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym)
– fryzjerskie (11. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN, 53. Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego, Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup 2017)
– zdobienia paznokci (20. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NAIL MASTER CUP).
W niedzielę po raz czwarty już odbędzie się – wypełniony pokazami instruktorów, stylistów fryzur i konkursami – DZIEŃ FRYZJERA. Ponownie zagoszczą też w AMBEREXPO laureaci plebiscytu Dziennika Bałtyckiego MISTRZOWIE URODY. Czytelnicy tego największego dziennika regionalnego wybiorą najpopularniejszych: fryzjerów, kosmetyczki, barberów, stylistki paznokci i masażystów oraz najlepsze salony fryzjerskie i studia urody. Wszystkie konkursy i mistrzostwa zwieńczą uroczyste Gale wręczania nagród.

Uczyć się od najlepszych
Jak modelować twarz i łuk brwiowy? Jak działa karboxyterapia? Jaki wpływ mają deformacje ortopedyczne na powstawanie zmian hyperkeratotycznych w obrębie stopy? Jak rozmawiać z klientką, by zachęcić ją do kolejnych zabiegów i nowych kosmetyków? URODA to doskonała okazja do doskonalenia swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w Ogólnopolskim Kongresie w Wizażystów, w certyfikowanych szkoleniach, warsztatach, wykładach i pokazach zabiegów.

Bądźmy szczodrzy 🙂
Z inicjatywy Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw po raz kolejny już Targom Uroda towarzyszyć będzie akcja charytatywna Czesanie za uśmiech, której celem jest wsparcie podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom i jednocześnie promocja młodych talentów fryzjerskich. Za datki wrzucone do specjalnie przygotowywanych puszek uczniowie szkół zawodowych będą czesali chętne osoby. Bądźmy szczodrzy 🙂

URODA 2017 | www.urodatargi.pl
Profil Targów URODA na Facebooku https://www.facebook.com/TargiUroda
i na Instagrame: https://www.instagram.com/targiuroda/
organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
dyrektor projektu: Dorota Solochewicz ǀ dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl ǀ tel. 58 55 49 204, 601 894 332

PARTNERZY – Pomorska Izba Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, , Euro Fashion , Akademia Paznokcia, Europejska Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner , Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art, Fale Loki, Koki, Barber Expert Academy, CMC, Marantha, TVN MEDIA,

SPONSOR GŁÓWNY HAIR DESIGN – firma JBS
FUNDATORZY NAGRÓD HAIR DESIGN – sieć sklepów Fale Loki Koki, Husion
HOTEL PARTNERSKI – Golden Tulip

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *