Uczta dla ciała i duszy. Arcadia Spa

 

Zabiegi kosmetyczne są ucztą dla ciała i duszy, gdyż poprawiają nie tylko urodę, ale i samopoczucie. Każda z nas ma od czasu do czasu ochotę na taką ucztę przyjąć zaproszenie. Kieruje je do wszystkich szukających odprężenia kobiet Instytut kosmetyki nowoczesnej Arcadia Spa.

To miejsce zlokalizowane w zaciszu serca Gdańska, ukryte w kamienicy przy wąskiej uliczce Na Piaskach, nad rzeką Radunią. O jego istnieniu informuje prosty, czarny szyld zawieszony nad drzwiami wejściowymi do budynku. Niech nie zmylą Was jednak pozory – wnętrze oczarowuje elegancją i nowoczesnością. Jest jasne, przestronne i harmonijne, przede wszystkim za sprawą wyważonej kolorystyki, w której dominuje kolor fioletowy. Wybór to zapewne nieprzypadkowy – fiolet jest bowiem symbolem zamiłowania do piękna. A to właśnie ta cecha jednoczy w Arcadia Spa jej pracowników i gości. Panuje tu domowa atmosfera – na poziomie relacji, ale też wystroju wnętrza ozdobionego wazonami z kwiatami i małymi świeczkami, budującymi przytulną aurę. Z jednej strony możemy się zatem poczuć w Arcadia Spa jak u siebie, a z drugiej – jak wyjątkowi goście zaproszeni do świata relaksu.

Zabiegi

W odprężenie i dobre samopoczucie wprowadzają różnego rodzaju zabiegi, począwszy od tych na twarz i ciało, poprzez masaże, po usługi z zastosowaniem najnowszej technologii. Arcadia Spa stawia bowiem na nowoczesne rozwiązania w kosmetologii i medycynie estetycznej. W niektórych z nich wykorzystuje się fale radiowe i ultradźwięki, pomagające m.in. zredukować zmarszczki, przebarwienia i zanieczyszczenia, zmniejszyć tkankę tłuszczową, ujędrnić ciało oraz usunąć cellulit. W walce z tym ostatnim skuteczny jest także masaż próżniowy, z użyciem urządzenia Body Health, które pobudza nieaktywną tkankę tłuszczową, zwiększając jej metabolizm i stymulując uwalnianie tłuszczu. Dzięki tego typu zabiegom wykonywanym w Arcadia Spa, można się poczuć zdrowiej i młodziej. Stan naszego ciała, co oczywiste, wpływa na nastrój; wiele mówi też o nas samych. Szczególnie ujawnia to cera – najbardziej narażona na stres i czynniki zewnętrzne oraz podatna na różnego typu dolegliwości. W Arcadia Spa za pomocą prostych zabiegów można pozbyć się pękających naczynek, trądziku różowatego czy rumienia. Niebagatelny wpływ na kondycję cery ma także czas, który odciska swoje piętno na skórze twarzy. Jego działanie można jednak zatrzymać i oszukać wiek, oddając się zabiegom odmładzającym. Mezoterapia mikroigłowa pobudza procesy regeneracji i odnowy skóry, a peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja diamentowa złuszczą martwy naskórek i odsłonią młodszą warstwę skóry. Z kolei darsonwalizacji z użyciem prądów wielkiej częstotliwości złagodzi ewentualne negatywne efekty działania poprzednich zabiegów. Twarz będzie dzięki niej odprężona i pozbawiona podrażnień.

Relaks należy się jednak całemu ciału, dlatego warto poddać się masażowi: klasycznemu, sportowemu lub takiemu z użyciem gorącej czekolady, ciepłego miodu, olejku z 24-karatowym złotem czy kamieni bazaltowych. Tak pozbędziemy się napięcia, a w połączeniu z innymi zabiegami – odzyskamy naturalne piękno.

Kobietom, które chciałyby je jednak dodatkowo podkreślić, skupiając się na detalach, Arcadia Spa oferuje manicure i pedicure. Paznokcie zyskają dzięki nim równy kształt, piękny kolor, a całe dłonie – estetyczny wygląd.

Tekst: Dominika Prais

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *