Hanlo – oferta inna niż wszystkie

 

Jakie są oczekiwania osoby, która decyduje się na kupno nowego domu? Dla jednych klientów priorytetem będzie jakość; inni z pewnością zwrócą uwagę na czas realizacji inwestycji. Jeszcze inni na pierwszym miejscu stawiają ekologię i nowoczesność. Czy istnieją propozycje na rynku budowlanym, które łączą te wszystkie wymagania? Tak – należy do nich oferta firmy Hanlo.

Co warto wiedzieć?

Hanlo to firma z 40-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. W ciągu trakcie swojej długoletniej działalności zyskała szacunek i zaufanie tysięcy zadowolonych klientów. W Polsce zrealizowała ponad 30 różnych inwestycji. Podstawą jej wszelkich założeń jest satysfakcja z użytkowania domu. Aby ją zapewnić, firma Hanlo oferuje najwyższej jakości domy drewniane, które mogą służyć przez dziesiątki lat wielu pokoleniom. Oferta firmy Hanlo to solidność, legendarna niemiecka jakość i liczne korzyści dla klientów. Warto przeanalizować ją dokładniej, aby przekonać się, na czym polega jej wyjątkowość na tle innych wykonawców.

Przygotowanie budowy

Klienci firmy Hanlo mogą liczyć na przygotowanie indywidualnego projektu architektoniczno-budowlanego, przy czym usługa architekta jest wliczona w cenę końcową. Nie jest również problemem adaptacja do standardu domu gotowego. Można też liczyć na pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem finansowania inwestycji i pozwolenia na budowę. Na życzenie jest możliwa również pomoc w wyborze odpowiedniej działki czy wykonanie jej wizji lokalnej. Firma Hanlo pomaga też wybrać odpowiedniego geodetę, geologa bądź kierownika budowy.

Gdy budowa rozpocznie się na dobre, klienci firmy Hanlo mogą być spokojni o wykonanie prac ziemnych czy płyty fundamentowej. To wszystko obejmuje cena domu. Transport, dźwig i montaż komponentów jest bezpłatny na terenie całej Polski.

Dom i… znacznie więcej

Każdy projekt domu firmy Hanlo jest przygotowany z dbałością o ważne szczegóły, z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć. W standardzie otrzymujemy m.in. energooszczędną ścianę pasywną o współczynniku U = 0,13 W/m2K, ściany zewnętrzne z izolacją termiczną o łącznej grubości 28 cm, masywne stropy z drewna KVH, ocieplenie dachu wełną mineralną Knauf Insulation 220 mm. To tylko wybrane przykłady. Tak naprawdę Hanlo oferuje wiele innych komponentów, które wymagają dopłaty w konkurencyjnych firmach.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Rozwiązania ekonomiczne i ekologiczne również są integralnym elementem domów Hanlo. Przykładowo, możliwa jest instalacja ogrzewania podłogowego na wszystkich poziomach, w tym również na poddaszu. Energooszczędne okna trzyszybowe to również standard, podobnie jak pompy ciepła. W domach Hanlo nie ma mostków termicznych, co przekłada się na redukcję kosztów ogrzewania o 60–80%.

Kompleksowa oferta dla wymagających

Podsumowując, oferta firmy Hanlo zdecydowanie wyróżnia się na rynku budowlanym. Dotyczy to zakresu dbałości o jakość i różnorodność usług. Rozwiązania stosowane w innych firmach jako opcja, w Hanlo są standardem. Klient może być pewien kompleksowej obsługi – od wykonania płyty fundamentowej, aż po wykończenie „pod klucz”. Ponadto po podpisaniu umowy obowiązuje gwarancja stałych cen przez 12 miesięcy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty firmy Hanlo, warto zapoznać się ze stroną internetową www.hanlo.pl.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *