Tonny Eyewear zaprasza na Dni Kobiet!


Już w tę sobotę – 13 października – w trójmiejskiej galerii Madison odbędzie się prawdziwe święto kobiet. Marka Tonny Eyewear wraz z salonem optycznym Optyk Pryzmat i perfumeriami Douglas przygotowały wyjątkowe wydarzenie, podczas którego każda Klientka będzie mogła odbyć konsultację ze stylistką doboru opraw okularowych oraz wykonać flash make up!

Najbliższa sobota należeć będzie do kobiet! Już w samo południe w centrum handlowym Madison, znajdującym się przy ul. Rajskiej 10, w salonie Optyk Pryzmat czekać będzie Stylistka Doboru Opraw Okularowych Tonny Eyewear Ewa Krajewska, która indywidualnie doradzi wybór właściwych oprawek.
– Dobór opraw okularowych stanowi swego rodzaju określenie osobowości czy też sposób na wyrażenie jej. Priorytetem przy dopasowaniu właściwej pary jest zwrócenie uwagi na cechy anatomiczne, jak kształt twarzy, a w szczególności brwi, odcień cery, kolor i rozstaw oczu oraz długość i szerokość nosa – wyjaśnia Ewa Krajewska i dodaje: – Istotna jest także preferowana kolorystyka, w której wyglądamy najkorzystniej oraz rodzaj oprawek. Oprawki powinny podkreślać cechy wyglądu i osobowości, a także być dopasowane do rozmiaru twarzy. Okulary pomagają w codziennym funkcjonowaniu, poprawiając jakość widzenia, ale nie możemy zapominać, że każdy powinien się w ich czuć komfortowo i atrakcyjnie – podsumowuje.

To jednak nie wszystko! Każdy z gości salonu Optyk Pryzmat w dniu eventu otrzyma 20% rabatu na zakupione oprawy okularowe i możliwość skorzystania z flash make-up, wykonywanego przez artystów makijażowych Douglas Polska. Również Klientki tej perfumerii będą zapraszane na nieodpłatną konsultację optyczną.
Marka Tonny Eyerwear wspiera partnerskie salony optyczne, stanowiąc wypadkową kompetentnej obsługi klienta, świetnego portfolio produktów oraz profesjonalnej aranżacji przestrzeni punktu sprzedaży. Wśród ich elementów wyposażenia znajdują się lustra, standy, ekspozytory okularów sygnowane logotypami marki, materiały point-of-sale, a także niezbędne dodatki, jak rękawiczki i ściereczki z mikro fibry oraz eleganckie etui. Doświadczenie Klienta dopełniają upominki od marki, jak moleskiny, organizery, parasole czy smycze.

Wydarzenie potrwa od 12:00 do 18:00. Salon Optyk Pryzmat znajduje się na poziomie 0 galerii Madison Gdańsk.

***
Marka Tonny Eyewear istnieje na rynku polskim od 2003r. Lata pracy nad doskonaleniem jakości i designu pozwoliły nam na dostarczenie naszemu klientowi produktu spełniającego najwyższe oczekiwania. Oprawy z logiem Tonny cechują się nowoczesnym wzornictwem, odpowiadającym najnowszym trendom, wysoką jakością użytych komponentów oraz wykorzystaniem najnowszych technologii. Wszystkie te cechy znajdują silne odzwierciedlenie w popularności, jaką oprawy Tonny cieszą się wśród naszych Klientów. Marka cieszy się też rosnącą popularnością na rynkach zagranicznych, znajdując swoich odbiorców w większości krajów europejskich. Oprawy z kolekcji Tonny kierowane są do osób ceniących klasyczną elegancję, ale również podążających za modą i szukających w okularach charakteru. Tonny słynie z opraw męskich dopełniających wizerunek każdego mężczyzny. Również amatorzy oryginalnego i odważnego designu nie zawiodą się na proponowanych rozwiązaniach. Marka proponuje kilka linii kierowanych do poszczególnych odbiorców: Linia TONNY – klasyczne, eleganckie modele, w dużej rozpiętości rozmiarowej, wykonanej z metalu oraz tworzywa. Wiele z oferowanych modeli przeznaczone są pod soczewkę progresywną. TONNY TITANIUM – oprawy wykonane z materiału cechującego się dużą wytrzymałością, lekkiego i elastycznego. TONNY PREMIUM – oprawy o wyszukanym designie, odważnej konstrukcji, niebanalnych zestawieniach kolorystycznych dla osób chcących podkreślić osobowość.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *