Targi mody Polfash Bramee – to już w ten weekend w Galerii Bałtyckiej!

W najbliższą sobotę i niedzielę (2 i 3 kwietnia) największe gdańskie centrum handlowe po raz kolejny udostępni swoją przestrzeń młodym, polskim projektantom. Będzie można zrobić zakupy m.in. u MISBHV, Rilke, Zuo Corp+, Keyce, ECID czy Local Heroes, posłuchać wywiadów prowadzonych przez Łukasza Jakóbiaka, wziąć udział w akcji specjalnej Style Hunter oraz zrelaksować się w strefie chilloutu.

Targi odbędą się już po raz 4. Podczas tegorocznej edycji tworzone przez siebie ubrania, biżuterię i dodatki pokaże 19 wyselekcjonowanych marek. Wśród nich niezwykle lubiana i popularna nie tylko w Polsce marka Local Heroes. Jej współtwórczyni Areta Szpura mówi, że choć nie będzie to pierwsza wizyta LH na wydarzeniu, jej samej nie udało się osobiście dotrzeć na poprzednie edycje targów, dlatego tym bardziej cieszy się, że tym razem zobaczy, jak LH nosi się nad polskim morzem. – Obecnie jesteśmy dostępne stacjonarnie tylko w Warszawie i Poznaniu, wiec targi dają nam możliwość, by choć na chwilę zagościć w nowych rewirach. A ponieważ większość naszej pracy i kontaktów z klientami odbywa się drogą mailową, bardzo sobie cenię te rzadkie chwile, kiedy mogę się spotkać, porozmawiać i podejrzeć naszych odbiorców w „realu” – mówi Areta Szpura.

Na targach pojawią się również marki z Trójmiasta, m.in. tworząca torebki ECID. – Dopiero zaczynam moją przygodę z modowymi eventami tego typu – przyznaje Alex Kaminski, twórczyni i projektantka marki. – Mam nadzieję, że klienci, którzy do tej pory oglądali moje produkty jedynie online, przyjdą, by dotknąć i zobaczyć Ecid „na żywo” – mówi Alex Kaminski i dodaje, że tworzone przez siebie torebki kieruje przede wszystkim do dynamicznych, odważnych kobiet. – Moim zdaniem torebka musi być nie tylko funkcjonalna i perfekcyjnie odszyta, ale też cenowo osiągalna – mówi twórczyni marki ECID.

Choć zakupy to niewątpliwy trzon targów, podczas dwóch dni Polfash Bramee dziać się będą również inne, równie atrakcyjne rzeczy. W sobotę odbędzie się akcja specjalna Style Hunter, podczas której spośród klientów Galerii Bałtyckiej i odwiedzających targi Polfash Bramee wyłonione zostaną najbardziej stylowo ubrane osoby. Zwycięzcy otrzymają bony, które zrealizują podczas zakupów u marek i projektantów dostępnych na targach. W zakupach doradzać im będzie Katarzyna Pytel, czyli popularna blogerka Pani Ekscelencja.

Z kolei w niedzielę uruchomiona zostanie strefa wiedzy prowadzona przez Łukasza Jakóbiaka, twórcę internetowego talk-show 20m2. Gośćmi prowadzonych przez niego wywiadów zatytułowanych „Porozmawiajmy o modzie” będą m.in. Areta Szpura, Mona Kinal, Ewelina Gralak (szczegółowy harmonogram znajduje się na końcu tekstu).

Przez dwa dni trwania Polfash Bramee dostępna będzie również strefa chilloutu. Będzie można się w niej zrelaksować słuchając setów najmodniejszego przedstawiciela trójmiejskiej sceny klubowej: BrainWash The Dj. Działać będzie także redakcja mobilna Harper’s Bazaar, a stylistka magazynu doradzi wszystkim zainteresowanym zmianą swojego wizerunku.

Harmonogram wywiadów z cyklu „Porozmawiajmy o modzie” (prowadzenie Łukasz Jakóbiak, niedziela, 3 kwietnia):

14.00 Ewelina Gralak, „Kulisy pracy stylisty: sesje mody i kampanie reklamowe”

15.45 Mona Kinal, „Komunikacja w modzie – internet, prasa i telewizja”

16.30 Justyna Duszyńska (Fashion Post), „Jak zostać redaktorem mody i jak wygląda praca w redakcji?”

17.30 Areta Szpura (Local Heroes), „Doing real stuff sucks – jak podbić świat mody?”

18.15 Bartek Michalec i Łukasz Laskowski (ZUO CORP.), „Współpraca projektant-gwiazda”

Targi mody Polfash Bramee, 2 i 3 kwietnia 2016, Galeria Bałtycka. Zapraszamy.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *