Stylowe meble Nardi do ogrodu

Klasa, klimat oraz funkcjonalność danej przestrzeni w ogromnej mierze tworzone są przez wyposażenie, takie jak meble.

Przestrzenie, ogródki restauracyjne, hotelowe czy kawiarniane wymagają odpowiedniego umeblowania, które musi posiadać zestaw specyficznych, ale niezwykle istotnych cech. Nowoczesność, jakość, piękny i wyważony design oraz świetna trwałość – to warunki konieczne. Najwyższej jakości meble ogrodowe spełniające powyższe kryteria to produktu firmy Nardi.

Doskonały design

Fundamentem i cechą wyróżniającą, którą szczycą się meble Nardi, to perfekcyjny design – kwintesencja włoskiej myśli projektowej. Meble ogrodowe marki Nardi to prawdziwe dzieła sztuki, których autorem jest wybitny architekt Raffaello Galiotto.

Bogate doświadczenie w branży, znajomość materiałów, doskonały artystyczny instynkt oraz niezaprzeczalny talent pozwalają na tworzenie projektów, które idealnie sprawdzą się nie tylko w przestrzeniach hotelowo-restauracyjnych, ale także w każdym ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Meble Nardi zaspokajają nie tylko potrzeby funkcjonalne, ale także gusta estetyczne nawet najbardziej wymagających klientów.

Najwyższa trwałość i wygoda 

Firma Nardi projektuje oraz produkuje meble ogrodowe o najwyższej trwałości, co pozwala na szerokie wykorzystanie produktów. Meble tego włoskiego producenta idealnie sprawdzają się jako meble do hotelu, restauracji, kawiarni, a nawet jako meble balkonowe. Nardi tworzy meble, które w pełni odpowiadają na potrzeby klienta, nie tylko pod względem wizualnym, ale także funkcjonalnym.

Meble Nardi zapewniają wygodę i komfort swoim użytkownikom. Produkty są tworzone z najlepszych materiałów, takich jak najwyższej jakości żywice, szkło, aluminium, materiały syntetyczne. Połączenie tych surowców dokonuje się z użyciem najnowocześniejszych technologii umożliwiającej realizację nawet najbardziej zaawansowanych pomysłów projektantów.

Pozwala to uzyskać perfekcyjny efekt, to jest nowoczesny produkt o oryginalnym wzornictwie, doskonałej kolorystyce, charakteryzujący się ergonomią oraz, co bardzo ważne, zdolnością do recyklingu! Meble ogrodowe Nardi, dzięki wykorzystanym materiałom, bardzo łatwo utrzymać w czystości. Produkty są trwałe, odporne na nawet najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne i nie wymagają dodatkowych zabiegów impregnacyjnych.

Produkty Nardi doceniane są w wielu krajach świata. Firma zdobywa prestiżowe wyróżnienia przyznawane za innowacyjny design, użyte technologie czy działalność badawczą. Nardi nieustanie poszerza swoje horyzonty w dziedzinie produkcji mebli. Nie tylko wsłuchuje się w oczekiwania klientów, ale także prowadzi badania nad materiałami, technologią oraz procesami wytwarzania.

Działalność, opinie klientów i ekspertów oraz same produkty świadczą, że firma Nardi to najlepszy wybór w dziedzinie mebli ogrodowych.

Klasa i styl

Meble produkowane przez włoską firmę Nardi to kwintesencja klasy oraz stylu. Nowoczesny design oraz różnorodność stylistyczna produktów daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne, dzięki czemu każda przestrzeń nabierze unikatowego klimatu. To jednak jeszcze nie wszystko.

Każdy mebel Nardi to produkt, dzięki któremu przestrzeń zyskuje znamiona elegancji, co jest efektem pracy projektantów. Nowoczesne wzornictwo oraz szeroki wachlarz kolorystyczny pozwala na idealne wpasowanie ich w każdą przestrzeń.

Te luksusowe meble ogrodowe zaprojektowano również w taki sposób, by zapewniały one wygodę oraz komfort użytkowników, co w połączeniu z najwyższą trwałością i łatwością w konserwacji daje produkt idealny. Nardi to pionier na rynku mebli ogrodowych, który w roku 2019 jeszcze bardziej zawojuje i zatrzęsie całą branżą.

Meble Nardi dostępne są w ofercie Focus Contract, której szczegóły znajdują się na stronie internetowej http://focuscontract.pl. Minimalistyczne i designerskie fotele, krzesła, leżanki, stoły oraz stoliki dopełnią każdą przestrzeń nadając jej niesamowitego stylu.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *