Stradom House Membership Club – rusza pierwszy w Polsce lifestylowy klub członkowski

Stradom House Membership Club
Stradom House - John Dory Restaurant

Eleganckie butikowe brandy, szczególnie w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, coraz częściej oferują koncept klubów członkowskich. Polska nie pozostaje w tyle – w kwietniu, w Krakowie, rusza Stradom House Membership Club – projekt innowacyjny w skali kraju.

Historia klubów członkowskich, oryginalnie przeznaczonych jedynie dla mężczyzn z wyższych sfer, sięga XVII wieku i rozpoczyna się na Wyspach Brytyjskich. Piękne i eleganckie wnętrza, kolekcje dzieł sztuki, spotkania i dyskusje na temat wydarzeń społecznych i polityki, były w tamtych czasach codziennością jedynie dla wybranych. Dzisiaj, twórcy Stradom House Autograph Collection w Krakowie (otwarcie planowane jest na kwiecień tego roku) – idą o krok dalej, tworząc jedyny w swoim rodzaju, innowacyjny klub członkowski. Co zaoferuje swoim członkom?

Miejsce spotkań

Czas pandemii zamknął nas w domach i bardzo ograniczył kontakty międzyludzkie. Stąd widoczna jest potrzeba odnawiania oraz budowania relacji – zarówno na poziomie towarzyskim, jak i biznesowym – szczególnie w trybie offline. Inwestorzy Stradom House dostrzegli tę konieczność i zaproponowali koncepcję Stradom House Membership Club.

„Podobnie jak w przypadku całego projektu Stradom House, łączącego historię z nowoczesnością i przyszłością, ideą Stradom House Membership Club jest zaoferowanie jego członkom czegoś wyjątkowego i niespotykanego jeszcze w Polsce – podkreśla Lionel Valla, General Manager Stradom House. – W pięknych, historycznych murach odresturowanej krakowskiej kamienicy tworzymy miejsce spotkań i wymiany myśli oraz celebracji ciała i umysłu. Będzie to przestrzeń, która stanie się drugim domem dla naszych gości i mieszkańców Krakowa”.

Stradom House Membership Club - miejsce spotkań
Stradom House – Hedwig’s art

Balsam dla ciała

Sercem konceptu Membership Club, dedykowanym celebracji ciała, będzie SÓL wellness – centrum odnowy biologicznej stworzone we współpracy ze światowej sławy londyńską specjalistką Alexandrą Soveral, która specjalnie dla Stradom House opracowała także wyjątkową linię kosmetyków. Członkowie Membership Club będą mieli dostęp do nowoczesnej siłowni SÓL Fit, z najwyższej jakości sprzętem Technogym z serii Artis, 20-metrowego basenu, miejsca do krioterapii, biosauny, sauny solnej z podczerwienią, pokoju terapii dźwiękowej i ekskluzywnego baru.

Dla członków klubu przewidziane zostały także specjalne benefity w postaci możliwości rezerwacji miejsc w jedynym w swoim rodzaju barze Hedwig’s, mieszczącym się w odrestaurowanej, wysokiej na 9 metrów dawnej kaplicy oraz specjalne limitowane oferty w dwóch działających tu restauracjach – Gaia i John Dory. Otrzymają także dwie godziny darmowego parkingu w ciągu dnia w parkingu podziemnym, najatrakcyjniejsze ceny w przypadku bezpośrednich rezerwacji pokoi, bezpłatne podwyższenie standardu pokoju hotelowego, możliwość korzystania z usługi Concierge.

Stradom House Membership Club - Kraków
Stradom House

Pokarm dla duszy

Stradom House będzie także miejscem wymiany doświadczeń, emocji i myśli intelektualnej. „Chcemy przede wszystkim łączyć ludzi – pokazywać ich pasje, energie, talenty – dodaje Lionel Valla. – Ideą, która nam przyświeca, jest inspirowanie naszych gości oraz mieszkańców Krakowa. Będziemy to realizować dzięki wydarzeniom związanymi z kuchnią, kulturą, modą, podróżami czy biznesem. Stradom House zdefiniuje koncept wellness na nowo, stając się sposobem na życie i budując wyjątkową społeczność wokół swojego klubu członkowskiego”.Akapit

Membership Club będzie miał także własny kalendarz wydarzeń specjalnych, obejmujących warsztaty, spotkania z osobowościami czy aktywności sportowe. W ten sposób można dołączyć do unikalnej, kreatywnej społeczności Krakowa, zyskując też dostęp do najwyższej jakości usług i olśniewających przestrzeni.

Odwiedźcie Stradom House

Źródło informacji: Stradom House

Stradom House Membership Club – rusza pierwszy w Polsce lifestylowy klub członkowski
5 (100%) 1 vote

Polacane:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *