TOP 5 pomysłów na prezent na rocznicę ślubu

Chcesz sprawić swojej drugiej połówce niezwykły prezent na rocznicę ślubu? Pomyśl o niezwykłym geście, którego Twój partner z pewnością nie zapomni. Prezent powinien być przede wszystkim dopasowany do hobby i cech osobowości drugiej połówki.

Dla fanów adrenaliny 

Jeżeli Twoja druga połówka uwielbia przygody i nie boi się ryzyka, to świetnym rozwiązaniem będzie zakup skoku ze spadochronem lub na bungee. W przypadku skoku ze spadochronu następuje około 15 minut latania i 50 sekund swobodnego lotu na wysokości około 1700 metrów, po czym następuje rozłożenie spadochronu i powolne lądowanie. Całość trwa około 10 minut. Te niezapomniane chwile odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora. W przypadku bungee lot trwa krócej, ale skoczyć można samemu, oczywiście cały czas pod czujnym okiem instruktorów. Przeciwwskazania to m.in. problemy ze zdrowiem, w tym urazy kończyn.

Chwila relaksu

Aby na chwilę uciec od codziennych obowiązków warto się zrelaksować i odpocząć. Masaż idealnie sprawdzi się dla osób, które: żyją w nieprzerywalnym stresie, czują się przemęczone i potrzebują chwili relaksu. Świetnie sprawdzi się dla osób z dolegliwościami pleców, barków, nóg, nerwobólem i częstym bólem głowy. Osoby poddenerwowane również będę wniebowzięte. Prócz masażu relaksacyjnego świetnie sprawdzą się pakiety SPA, relaks w strefie saun, czy rytuał pielęgnacyjny twarzy.

Romantyczna kolacja

Alternatywą dla codziennego gotowania może okazać się wspólna kolacja. Na stronie prezent marzeń można odnaleźć różne jej ciekawe postaci np. kolacja dla dwojga w ciemnościach. Z pewnością będzie to niesamowite przeżycie. To świetna okazja, aby przeżyć razem nietypowe doznania, silne emocje oraz nutkę zmysłowości. Razem jako para zostaniecie zamknięci się na odbiór bodźców wzrokowych. Dzięki temu będziecie musieli pobudzić swoje pozostałe zmysły oraz wyobraźnie. Całość z pewnością doda wam również apetytu. Dla osób mniej odważnych spokojnie można podarować kolacje w wykwintnej włoskiej restauracji lub sushi.

Kurs degustacji whiskey

Kurs degustacji whisky to świetny sposób na zgłębienie wiedzy na temat historii wody życia, metody produkcji i leżakowania. Podczas spotkania zostanie przeprowadzona degustacja whiskey, specjalna lekcja pozwoli wyodrębnić jej specjalne smaki, jak również użyte składniki, metodę i miejsce produkcji. Z racji, że to panowie często są fanami whiskey, dla obydwu małżonków można odnaleźć przykładowo degustację win. Po części teoretycznej: z historii wina, gatunków, przechodzi się do praktyki, czyli dobierania win do odpowiednich potraw oraz degustacji. 

Wspólny wyjazd

Jeżeli posiadamy więcej wolnego czasu świetnie sprawdzi się wspólny wyjazd, ale…. nietypowy. Pierwszą propozycją może być surwiwal. Kurs odbywa się pod okiem instruktora. Jego zadaniem jest przedstawienie różnych technik przetrwania. Należą do nich: założenie obozu, rozpalenie ognia, czytanie mapy, wiązanie węzłów, znalezienie pożywienia potrzebnego do życia itp. Survival to świetny sposób, aby przetrwać poza cywilizacją i walczyć zw swoimi słabościami. Dla osób mniej ekstremalnych ciekawą alternatywą może okazać się weekend w domku … na wodzie. To niebanalne miejsce świetne na chwilę relaksu.

Czym jest prezent marzeń?

To forma, która zajmuje się sprzedażą nieszablonowych, oryginalnych prezentów na wiele okazji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie ciekawego np. prezent na rocznicę ślubu. Prezent można kupić za pośrednictwem strony www lub w punktach stacjonarnych w całej Polsce.

A wy na jaki prezent dla drugiej połówki byście się zdecydowali?

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *