Stomatologia przyszłości już dziś dostępna w Nawrocki Clinic

Nawrocki Clinic

To czego Pacjenci oczekują w chwili obecnej to nowoczesne rozwiązania, spełniające najwyższe wymogi estetyczne i dające maksymalny komfort użytkowania. Dlatego też w Nawrocki Clinic ogromną wagę przykładamy do najwyższej jakości materiałów, nowoczesnego sprzętu i wykorzystywanych technologii oraz wykwalifikowanej kadry specjalistów na światowym poziomie.

SIMPLANT – Implant plus korona w jeden dzień!

Nawrocki Clinic jako pierwsza Klinika na Pomorzu do zabiegów wszczepiania implantów wykorzystuje najnowszą technologię jaką jest nawigacja komputerowa SIMPLANT. Dzisiaj wszyscy żyjemy w szybkim tempie, a życie zawodowe często nie pozwala na dłuższe przerwy w pracy. Zastosowanie nawigacji komputerowej Simplant pozwala na przeprowadzenie zabiegu implantacji u pacjentów, którzy wcześniej wymagali by skomplikowanych procedur chirurgicznych. Sam zabieg jest bardziej precyzyjny oraz mniej bolesny, a okres rekonwalescencji po zabiegu trwa znacznie krócej. Dzięki tej technologii oraz dzięki posiadaniu własnego laboratorium protetycznego jesteśmy w stanie podczas jednej wizyty przeprowadzić zabieg implantologiczny wraz z odbudową protetyczną. To wszystko sprawia, że Pacjent jeszcze tego samego dnia wychodzi z Kliniki z nowym uśmiechem, omijając tym samym długi czas oczekiwania na odbudowę protetyczną oraz długi okres rekonwalescencji. Jeszcze do niedawna Pacjent po wszczepieniu implantów, musiał czekać od 3 do 6 miesięcy na odbudowę protetyczną, tak aby implant mógł ulec integracji z kością. Powodowało to oczywiście dyskomfort oraz wymagało różnego rodzaju uzupełnień tymczasowych, często ruchomych, wykonywanych ze względów estetycznych. Obecnie, stosując techniki cyfrowe, możemy oddać estetyczne uzupełnienie tymczasowepołączone z implantami, już w dniu zabiegu. Zawdzięczamy to także laboratorium protetycznemu jakie posiadamy na miejscu w naszej Klinice.

Własna pracownia protetyczna – System CEREC – CAD CAM

Wykorzystywany w Nawrocki Clinic system CEREC pozwala na samodzielne wykonanie różnorodnych prac protetycznych bezpośrednio w Klinice na jednej wizycie. Prace protetyczne uzyskiwane tą metodą charakteryzują się bardzo wysoką estetyką i harmonią. Wynika to z faktu, że są to uzupełnienia całoceramiczne, bez podbudowy metalowej. Również fakt, że technicy dentystyczni pracujący w Nawrocki Clinic posiadają doświadczenie i umiejętności, pozwala nam na bezpośredni dobór barwy oraz zrównoważoną charakteryzację uzupełnień, tak aby były one idealnie zbliżone do zębów naturalnych. Ważną zaletą tych uzupełnień jest ich trwałość. Wynika ona z odpowiedniej twardości porcelany i szczelności wykonania (praca jest wyfrezowana z dokładnością 25 um).

Laser Fotona LightWalker

Dodatkowo Lekarze pracujący w Nawrocki Clinic mają do dyspozycji najnowocześniejszy laser do zabiegów na tkankach twardych i miękkich – FOTONA LIGHTWALKER oraz laser diodowy – LITEMEDICS. Lasery zmieniają jakość pracy w praktyce dentystycznej. Dają doskonałe efekty zabiegowe, sprawiają, że zabiegi stają się bezbolesne nie ma więc potrzeby stosowania znieczulania. Najważniejszym jednak aspektem stosowania Lasera Fotona LightWalket w codziennej praktyce stomatologicznej daje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz szybsze gojenie się ran i większy komfort pozabiegowy naszych Pacjentów.

Metamorfoza uśmiechu dzięki DSD – cyfrowe planowanie uśmiechu

Każdy z nas ma inne poczucie piękna i estetyki. W Nawrocki Clinic wykorzystywany jest specjalny protokół postępowania – Digital Smile Design, dzięki któremu jesteśmy w stanie zwizualizować Pacjentowi efekt leczenia jaki zamierzamy osiągnąć i to jeszcze zanim przystąpimy do pracy! Protokół ten został opracowany przez Brazylijczyka – dr Christiana Coachmana. Po wykonaniu odpowiednich zdjęć aparatem fotograficznym, zdjęć RTG oraz z wykorzystaniem modeli diagnostycznych, jesteśmy w stanie w programie komputerowym zaprojektować przyszły uśmiech Pacjenta. Kształt, położenie, wielkość zębów oraz ich „wyłanianie się” z dziąseł – tzw. estetykę różową. Opracowany za pomocą programu uśmiech przedstawiamy Pacjentowi na ekranie monitora oraz dodatkowo wykonujemy tzw. mock up – bezpośrednio w ustach zakładane są prowizoryczne licówki imitujące rozwiązanie ostateczne. Dzięki temu Pacjent jeszcze przed podjęciem leczenia jest w stanie określić czy efekt końcowy spełni jego oczekiwania.

Nawrocki Clinic to nowoczesna praktyka oferująca kompleksowy zakres usług stomatologicznych na najwyższym, światowym poziomie. Jesteśmy świadomi potrzeb Pacjentów, dlatego też dbamy o najwyższą jakość, komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów, oferując im najnowocześniejsze rozwiązania.
Serdecznie zapraszamy – www.nawrockiclinic.com

5/5 - (4 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *