Spotkanie dla kobiet „Innowacyjne połączenie zabiegu LPG Endermogie z marką Arosha”

Tuż przed grudniowym czasem świątecznym Ewa Sidor wraz z zespołem Gabriel Salonu Urody postanowiła otworzyć drzwi Salonu i zorganizować spotkanie dla Kobiet.

Gabriel Salon Urody to miejsce stworzone przez Kosmetolog Ewę Sidor 9 lat temu. W tym czasie wciąż się rozwija i proponuje coraz to nowsze możliwości dbania o kondycję skóry.
Podczas wydarzenia, które miało miejsce 17 listopada, został zaprezentowany innowacyjny zabieg bandażami Arosha. Specjalistki z Salonu Urody Gabriel chcą go łączyć z LPG Endermogie, a już teraz można wykonać w salonie sam zabieg Arosha. Goście Gabriel Salon Urody mogli uczestniczyć w pokazowym wykonaniu zabiegu Arosha oraz poznać możliwości, jakie daje połączenie tych dwóch wspomnianych zabiegów. Każda z Pań czynnie uczestniczyła w spotkaniu, a zespół Pani Ewy odpowiadał na wszelkie pytania dotyczące nie tylko nowości, ale także połączenia zabiegów gabinetowych z domową pielęgnacją.

Dedykowane kobietom spotkanie przebiegło w przemiłej atmosferze. Aby Panie czuły się naprawdę wyjątkowo, nie mogło zabraknąć wspaniałego poczęstunku.

Zapraszamy do Gabriel Salon Urody, byśmy mogli stworzyć plan działania także dla Ciebie!

Zdjęcia: Monika Kapitan

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *