Spotkanie prasowe w atelier Sylwii Romaniuk – Preview Collection Arab Fashion Week

W jednej z najpiękniejszych kamienic w Alejach Ujazdowskich 41, w atelier Sylwii Romaniuk odbyło się spotkanie prasowe dla redaktorów mody i stylistów. Projektantka zabrała gości w niecodzienną podróż do świata piękna i luksusu.

Sylwia Romaniuk ( SR ) to artystka pełna pasji, która od lat zajmuje się kreowaniem kobiecego wizerunku.
Jest laureatką wielu nagród z dziedziny biznesu i branży mody. Dom Mody SR powstał z miłości do piękna i sztuki, a jego znakiem rozpoznawczym są szlachetne tkaniny i spersonalizowane projekty szyte na indywidualne zamówienie. “Kobiecość, klasa, szyk i bajeczny urok, tak widzę kobietę SR. Jakość i styl to główny motyw. Tworzę wizerunek moich klientek indywidualnie, dzięki czemu każda z nich błyszczy najjaśniejszym blaskiem” podkreśla artystka.

Projekty SR to luksusowe krawiectwo na miarę, doskonała konstrukcja, dopracowany detal, tkaniny najwyższej jakości . Zgodnie z ideą marki połączenie sztuki i mody to gwarancja satysfakcji każdej kobiety i inwestycja w siebie. W Atelier SR znajdziemy suknie na najważniejsze okazje w życiu, uroczyste kolacje, wystąpienia na czerwonym dywanie i gale.

Zaproszeni na spotkanie prasowe goście zobaczyli 9 wybranych kreacji dostępnych w atelier oraz jako pierwsi dwie kreacje ze specjalnej kolekcji stworzonej na Arab Fashion Week. Kolekcja utrzymana jest w kolorystyce charakterystycznej dla marki SR: złoto, beże, pudrowe róże, biel i czerń. Spektakularne suknie wykonane są z jedwabiu, koronki, projekty są ręcznie haftowane i obszywane kamieniami szlachetnymi.

„Pokaz w Dubaju to spełnienie moich marzeń i kluczowy moment w rozwoju marki”mówi projektanta.

Arab Fashion Week organizowany jest przez Arab Fashion Council ( powstałej w 2006 r. skupiającej 22 kraje arabskie i będącej największą organizacją nonoprofit na świecie ) . Podczas gdy Fashion Weeks w Nowym Jorku i Mediolanie pokazują co sezon kolekcje ready to wear, w Paryżu króluje haute couture, Arab Fashion Council wprowadził do świata mody zupełnie nowy termin ready couture.

Klient luksusowy szuka personalizacji, prywatności i wyłączności . Odpowiedzią na to jest ready couture , który nadaje relacji projektant-klient dostosowany do dzisiejszych czasów, bliski charakter.

Arab Fashion Week imponujące , 5-dniowe wydarzenie organizowane po raz czwarty. Zeszłoroczną edycję odwiedziło ponad 16 tysięcy wielbicieli mody z całego świata.

Podczas tegorocznego wydarzenia zaprezentuje się ponad 24 projektantów.

Pokaz Sylwii Romaniuk podczas Arab Fashion Week odbędzie się 19 maja o godz. 21:30 w oficjalnym obiekcie Arab Fashion Week , który jest najdłuższym budynkiem na świecie , o długości ponad 1,6 km, – Meyden Hotel & Grandstands Dubai.

www.sylwiaromaniuk.com

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *