Spacerówki od Marki Recaro Kids – przegląd modeli

Wybór odpowiedniej spacerówki jest bardzo ważny. Będzie on bowiem towarzyszył dzieciom i ich rodzicom na co dzień, przez kilka kolejnych lat. Powinien być przede wszystkim bezpieczny, wygodny i lekki. Z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu młodym rodzicom marka Recaro przygotowała kilka modeli wózków spacerowych. Sprawdź, czym się wyróżniają i dlaczego warto rozważyć ich zakup.

Marka Recaro posiada w asortymencie 4 modele wózków spacerowych, odpowiednich dla maluchów od 6. miesiąca życia aż do 4 roku. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

Recaro Easylife

Wózek spacerowy Recaro Easylife doskonale łączy cechy lekkiej spacerówki z właściwościami wózka pełnowymiarowego. Posiada 4 pary amortyzowanych kół, co zapewnia wygodę prowadzenia oraz ogromne ułatwienie dla rodziców – mechanizm składania jedną ręką. Co ważne – wózek po złożeniu stoi w pionie samodzielnie.

Dzięki odpowiedniemu zawieszeniu i skrętnym kołom przednim wózek prowadzi się bardzo płynnie. Dodatkowymi zaletami tego modelu jest możliwość regulacji pochylenia oparcia oraz hamulec typu Push-Push, który ułatwia zwalnianie i blokowanie oparcia. Wózek jest niezwykle lekki – waży 5,7 kg. Ponadto jest bardzo kompaktowy (59 cm wysokości x 48 cm szerokości x 26 cm głębokości).

Recaro Easylife Elite

Wózek spacerowy Easylife Elite łączy wszystkie zalety modelu standardowego Easylife z dodatkowymi udogodnieniami. Jest lekki, wygodny, posiada 4 pary amortyzowanych kół, mechanizm składania jedną ręką. Waży 6 kg, ma kompaktowy rozmiar: 59 cm wysokości x 48 cm szerokości x 26 cm głębokości.

Dodatkowo spacerówka Easylife Elite posiada 5-punktowe szelki bezpieczeństwa wraz z ochroną na ramiona. Zaletą tego modelu jest daszek przeciwsłoneczny z powłoką hydrofobową oraz ochroną UV 50+, które mają ochronić malucha przed promieniami słońca i deszczem. Odpowiednią wentylację i widoczność zapewnia otwierane okienko, a siatkowe tkaniny na oparciu pozytywnie wpływają na przewiewność. Dla podwyższenia komfortu siedzenia zastosowano tu materiał piankowy.

Recaro Easylife 2

Kolejną odsłoną wózków spacerowych Recaro jest model Easylife 2. Waży zaledwie 6 kg, co czyni go niezwykle wygodnym podczas przemieszczania się po mieście. Można składać go jedną ręką, posiada regulowane oparcie, siatkowy system wentylacji, a także komfortowy system podróżny, który umożliwia szybką zmianę z samochodu na wózek – dzięki specjalnie zaprojektowanym adapterom.

Spacerówka wyposażona jest w daszek hydrofobowy z osłoną przeciwsłoneczną. Posiada obrotowe koła przednie, które ułatwiają manewrowanie wózkiem, a ponadto – wszystkie koła są odporne na przebicie, co jest szczególnie przydatne na trudnych powierzchniach typu żwir. Wózek wyposażony jest w komfortowe hamulce flip-flop oraz podnóżek, który daje możliwość wspięcia się na niego nieco większym dzieciom. 5-punktowy system pasów. Komfortowe hamulce flip-flop. Udogodnieniem dla rodziców jest dodatkowy kosz na zakupy o pojemności do 5 kg.

Recaro Easylife Elite 2

To najbardziej rozbudowana spacerówka firmy Recaro. Podobnie jak pozostałe modele – jest lekka – waży tylko 6 kg. Posiada regulowane oparcie nóg i pleców, dzięki czemu dziecko może wygodnie zdrzemnąć się podczas odpoczynku rodzica przy kawie w kawiarni. Wózek składany jest jedną ręką i bez problemu mieści się w bagażniku samochodu. Posiada systemy wentylacji oraz adapter podróżny, dużą, hydrofobową budkę z ochroną przeciwsłoneczną, 5-punktowy system pasów z ochraniaczami na ramiona, hamulce flip-flop i kosz na zakupy.

Odpowiednią cyrkulację powietrza zapewnia siateczkowe okno w daszku, które daje rodzicom możliwość obserwacji malucha. Spacerówki Easylife Elite 2 wyposażone są w odblaski, które zwiększają widoczność i bezpieczeństwo po zmroku. Dodatkowym atutem jest odchylana barierka, która ułatwia rodzicom umieszczenie pociechy na swoim miejscu.

Wybierając wózek spacerowy zwracaj szczególną uwagę na bezpieczeństwo i komfort. Nieodpowiednia spacerówka zamieni każde wyjście w koszmar, zarówno dla malucha, jak i zmęczonego rodzica. Wybierz mądrze – wózek będzie towarzyszył Ci na co dzień przez kolejne lata.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *