Śniadanie z Marką

Śniadanie z Marką jest dedykowanym wydarzeniem dla wszystkich osób związanych z organizacją pokazu mody Marka Wspiera Markę. Śniadanie jest kontynuacją idei wspierania i promocji marek. Dzięki kameralnym spotkaniom każdy uczestnik może bliżej poznać innych projektantów, dziennikarzy (tylko dla partnerów medialnych wspierających wydarzenie) oraz sponsorów.

Niedzielne śniadanie, na zaproszenie Anny Szubert, poprowadziła znana w świecie mody Anna Puślecka, która tworzy portal Do You Know Fashion (DYKF).

Wyjatkowym gościem Śniadania z Marką była Pani Dorota Soszyńska, niezwykle charyzmatyczna i jednocześnie otwarta właścicielka firmy Oceanic. Jeśli uświadomimy sobie, że ma za sobą 35 lat prowadzenia firmy, musimy uznać wielkość jej strategii i nieprzeciętnej wytrwałości w dążeniu do sukcesu. A było o czym słuchać.
Oceanic eksportuje swoje wyroby do 40 krajów na świecie. Jest niezwykle konsekwentny w tworzeniu linii dla osób skłonnych do alergii. Zaledwie 2 miesiące temu zadebiutował na rynku kosmetyków kolorowych Wings of Color. Sięga po gwiazdy, w przenośni i dosłownie, jeszcze w marcowej edycji odsłanialiśmy kulisy reklamy z Kingą Preis, a już mamy klipy reklamowe ze światową supermodelką Zosią Nowak, która została twarzą „kolorówki”.

Co mówią sami goście Śniadania z Marką:
Artur Stec – marka Leser:
Zasłużone brawa 🙂 i gratulacje. Organizacja śniadania w świetnym towarzystwie (dla mnie to wspaniałe chwile!). Kilka zdań, które tam usłyszałem zapadły mi w pamięci i myślę, że przydadzą mi się na dalszej drodze zawodowej.

Ewa Chojnacka – marka Hojnatzka
Śniadanie z Marką to dla mnie możliwość poznania prawdziwych entuzjastów mody i wysłuchania rad od starszych i bardziej doświadczonych ludzi z branży. Dla mnie niesamowite jest to, że organizatorka, pani Anna Szubert, naprawdę czuje modę i całym sercem stara się wspierać nas w tym, jakże trudnym, świecie fashion 🙂 Jej osobisty urok pociąga za sobą zdolność do zjednywania sobie ludzi.

Karolina Sozańska – marka Holistic Clinic Gdynia
Na długo  w pamięci zapadnie mi biznesowe śniadanie, które odbyło się dzień po pokazie mody. Zostało okraszone nie tylko piękną nadmorską scenerią a przede wszystkim wartościową wiedzą o budowaniu biznesu, którą podzieliła się m.in. p. Dorota Soszyńska. Kobieta niezwykle czarująca, elegancka i inspirująca. Myślę, że rozmowy z Maciejem Zieniem od kulis będą również podpowiedzią dla młodych projektantów jak rozwijać  i wyrażać swoją pasję tworzenia.

Fot. Piotr Żagiell

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *