Sklepowe okazje dla niecierpliwych

Bony zniżkowe, promocje 2+1, dodatkowe rabaty od cen outletowych – sklepy prześcigają się w ofertach dla swoich klientów. Dzisiejszy konsument nie musi już czekać do sezonowych wyprzedaży i robi odzieżowe zakupy po prostu wtedy, kiedy tego potrzebuje. Dla centrów handlowych niedziele wolne od handlu są nie lada wyzwaniem, dlatego tym bardziej wykorzystują każdy pracujący weekend, aby oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna.

Konsumentom zależy dziś nie tylko na niższej cenie, ale i na dobrej jakości nabywanych produktów. Dlatego świadomie odkładają duże zakupy sezonowe na dni, w których sklepy oferują obniżki. Dzisiejsza oferta przecen jest tak szeroka, że jest to możliwe znacznie wcześniej – nie trzeba czekać do standardowych sezonowych wyprzedaży. Zatem ci, którzy chcą wyposażyć szafę na zimę, zaczynają poszukiwania już teraz. Dzięki ofertom dostępnym wczesną jesienią w promocyjne weekendy w centrach handlowych, mają szansę na upolowanie ubrań w cenach tak niskich, jakie pojawią się na zwykłych wyprzedażach za 2-3 miesiące.

– W Designer Outlet Gdańsk Szalony Weekend zawsze wzbudza duże zainteresowanie. Nasi Klienci robią zakupy bardzo racjonalnie, zgodnie z koncepcją smart-shoppingu, czyli mądrych zakupów. Wybierają produkty wysokiej jakości, w niższych cenach. Dlatego też tym chętniej korzystają z przygotowanych przez nas dodatkowych promocji, gdy zapewniamy ceny jeszcze niższe niż na co dzień w outlecie, a do tego mogą liczyć na oferty specjalne i bony zakupowe – mówi Katarzyna Czapran, Marketing Manager z Designer Outlet Gdańsk.

Okazyjne zakupy w Designer Outlet Gdańsk będzie można zrobić podczas Szalonego Weekendu, od 5 do 7 października. Co więcej, za jednorazowe zakupy w dowolnym sklepie na kwotę minimum 300 zł klienci będą mogli otrzymać Bon Zniżkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w wybranym sklepie. Przykłady dodatkowych promocji i ofert specjalnych oraz regulamin promocji z bonami dostępne są na designeroutletgdansk.pl.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *