Sexy przebrania, czyli co kręci mężczyzn

Niecodzienne przebrania w sypialni to możliwość wprowadzenia szczypty szaleństwa do naszego życia. Pozwalają na oderwanie się od rzeczywistości, przyjęcie ról, o których tylko marzymy, spróbowanie czegoś zupełnie odmiennego od codziennych standardów. Choć powszechnie uważa się, że sexy przebrania działają pobudzająco jedynie na mężczyzn, to tak na prawdę dla kobiet jest to równie stymulujący gadżet.

Kolor kolorowi nierówny

W sypialni nie ma miejsca na kolorystyczne równouprawnienie. Beże, pastele i kolory ziemi lepiej zostawić za drzwiami. W relacjach damsko-męskich króluje czerwień – i nie dlatego, że zwyczajowo malujemy serce w tym odcieniu… Czerwony kolor działa na ludzi pobudzająco, wiąże się z silnymi odczuciami i w wyjątkowy sposób przyciąga. Dlatego najlepiej jeśli przebrania będą całe w tym kolorze lub będą miały czerwone elementy.
Zaraz po czerwonym na kolorystycznym podium plasuje się czarny. Kontrast jasnej skóry z czarnymi materiałami tworzy wyjątkowy duet, który sprawdzi się zawsze. Zwłaszcza jeśli czarne są koronki lub uchylające rąbka tajemnicy zwiewne tiule…

Możesz być kim zapragniesz

Dzięki przebraniom możecie przyjąć w sypialni zupełnie inne role, wymieniać je i bawić się nimi, codziennie odkrywając nowe możliwości, jakie daje Wam odpowiedni strój. Tak niewiele może zmienić w Waszej relacji wszystko – zrealizujecie głęboko skrywane pragnienia i te najlepiej zapamiętane sny. Możecie spróbować też czegoś, o czym nigdy nie pomyślelibyście: wtedy otworzą się przed Wami zupełnie nowa perspektywa.
Szeroki wybór seksownych przebrań nie będzie ograniczał Waszej wyobraźni: pielęgniarka, stewardessa, grzeczna studentka albo kusząca kotka. Każda rola może okazać się właśnie tym, czego od dawna szukaliście w sypialni!

Szpilki, pończochy, gorsety

Bez nich nie może obejść się większość erotycznych stylizacji. Wysokie szpilki wyjątkowo działają na mężczyzn, sprawiając, że kobiece nogi, a z nimi całe ciało układa się nadzwyczaj seksownie. Zwyczajne pończochy nadadzą każdemu strojowi niepowszedniego charakteru, zwłaszcza, jeśli będą to kabaretki albo pończochy z pasem. Takie drobne detale sprawiają, że zwykła kreacja przeobrazi się w nieprzeciętnie pobudzającą wyobraźnię. Gorsety albo pasy podkreślają talię zaznaczając najwęższe miejsce w ciele kobiety i jednocześnie eksponując krągłości. W połączeniu z pozostałymi seksownymi dodatkami takie ubranie może być początkiem niezapomnianych przeżyć w sypialni.

Seksowne przebrania są intrygującym urozmaiceniem wspólnego życia. Dają szansę na otwartą rozmowę o pragnieniach i potrzebach oraz na rozwój relacji. Być może dzięki przebraniom odkryjecie swoje skrywane żądze, zrealizujecie marzenia i wniesiecie swój związek na zupełnie inny poziom.

Stroje erotyczne czyli przebrania które kręcą mężczyzn

Oceń ten artykuł

Polecane:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *