Serwis dla pasjonatów sztuki rękodzielniczej

DecoBazaar to internetowy sklep z wyrobami handmade, pełniący funkcję nowoczesnej galerii. Serwis dedykowany jest ambitnym twórcom, którzy poszukują zaufanego miejsca, w którym mogliby prezentować unikatowe prace szerokiemu gronu odbiorców z każdego zakątka Polski.

Serwis utworzono z myślą o wymagających konsumentach, poszukujących indywidualnych rozwiązań w zakresie szeroko zakrojonej sztuki użytkowej. Użytkownicy mogą przebierać w tysiącach ofert ręcznie robionych produktów, z takich kategorii, jak odzież, torebki, biżuteria i dodatki, artykuły dekoracyjne, a także przedmioty w stylu vintage.

Mnogość tematycznych ofert jak magnes przyciąga rzesze zainteresowanych. Wśród produktów DecoBazaar można znaleźć setki wyjątkowych akcesoriów, które wyznaczają trendy w aktualnych stylizacjach. Uwaga klientów skupiona jest głównie na biżuterii, dodatkach, odzieży czy torebkach. Spora część konsumentów równie chętnie zagląda w dział artykułów dekoracyjnych do mieszkań, gdzie znajdują się ręcznie tworzone akcesoria z ceramiki i porcelany, misternie wykonane świeczniki czy przedmioty powstałe techniką decoupage.

Serwis to tysiące pomysłów na unikatowy prezent. Swój dział mają miłośnicy podróży, nauczyciele, fani kuchennych wykwintów, osoby z wyjątkowym poczuciem humoru i wiele innych. W serwisie regularnie pojawiają się osobne kategorie zwiastujące nadejście takich świąt, jak Boże Narodzenie czy Walentynki.

Redakcja stale dba o najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Możliwość zaprezentowania swoich prac mają jedynie wybitni artyści, których dzieła znacznie wybiegają poza te oferowane na innych popularnych serwisach. Zgrany zespół regularnie selekcjonuje asortyment, dostarczając swoim klientom wybrane dzieła stworzone z miłości do sztuki.

„Handmade w Polsce ma bardzo solidne fundamenty” 
– podkreśla właścicielka serwisu, Barbara Czerny, dodając: 
„popularność handmade to trend wynikający nie tylko z mody, ale również z bardzo racjonalnych czynników”.

Społeczność, znużona produktami z Chin, poszukuje niecodziennych rozwiązań. Wzrost zainteresowania produktami handmade w DecoBazaar sprawił, że twórcy mogą traktować swoją pasję już nie tylko jako hobby, lecz także jako sposób na dobrze prosperujący biznes.

Witrynę wyróżnia nieskomplikowany interfejs, dzięki czemu jej obsługa jest intuicyjna i prosta. Każdy produkt opatrzono szczegółowym opisem, co sprawia, że użytkownicy mogą czerpać z zakupów maksymalną przyjemność. Dużym ułatwieniem jest bezpośredni kontakt z artystami. Pozwala to nie tylko doprecyzować wszystkie szczegóły – opcja ta zakłada nawet możliwość składania indywidualnych zamówień. Unikalność jaką wyróżnia DecoBazaar, to cecha na wagę złota.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *