Sennik: myszy, czyli co zwiastuje mysz w snach?

Sennik myszy - sprawdź co oznacza mysz widziana we śnie
Znaczenie myszy widzianych we śnie

Myszy nie każdy lubi, to zrozumiałe, ale na szczęście dzisiaj będziemy się nimi zajmować tylko w kontekście marzeń sennych. Wielu z nas choć raz śniły się myszy lub inne gryzonie. Jest to nader częste zwłaszcza u osób mieszkających lub regularnie przebywających na wsi. Najważniejszy jednak jest fakt, iż w ogólnym rozrachunku tego typu sny są zwiastunem dobrych wydarzeń. Sprawdźmy jednak, co dokładnie mówi o myszach sennik.

Otwieramy sennik, a tam myszy!

Myszy we śnie najczęściej oznaczają pomyślność w sferze finansów. Mogą również być ostrzeżeniem przed utratą dochodów, wszystko w zależności od kontekstu. Niewiele osób wie, że te małe gryzonie symbolizują też sferę erotyczną, na którą warto zwrócić uwagę.

Sennik: myszy

Jeśli we śnie widzisz myszy, to znak, że wkrótce uda Ci się zrealizować wiele trudnych zadań. Rozwiążesz sprawy, jakie spędzają Ci sen z powiek i zrobisz to bez większych kłopotów.

Sennik: łapanie myszy

Jeśli we śnie łapałaś myszy — jest to oznaka nadchodzących zbiegów okoliczności, które przyniosą Ci wiele radości.

Sennik mysz - zobacz co oznacza łapanie myszy w snach
Znaczenie łapania myszy w snach

Sennik: biegnąca mysz lub myszy

Mysz która biegnie we śnie to jeden z niewielu negatywnych symboli. Musisz przygotować się na gorszy czas, jaki będzie obfitował w problemy i nieoczekiwane trudności.

Sennik: mysz w pułapce

Złapana w pułapkę mysz to sygnał że załatwisz sprawy, które od dawna zalegały na Twoich barkach i omijałeś je szerokim łukiem. Dzięki temu zyskasz więcej wolnego czasu.

Sennik myszy - dowiedz się jakie znaczenie ma mysz w pułapce widziana we śnie
Symbolika myszy złapanej w pułapkę

Sennik: zabita mysz/zabijać mysz

Nadchodzące dni przyniosą dla Ciebie dużo radości. Otrzymasz dobre informacje, dzięki którym będziesz miał świetny humor. Istnieje też prawdopodobieństwo, że uda Ci się pozbyć nieproszonych gości.

Sennik: czarna mysz

Widziana we śnie czarna mysz to ważny znak mówiący o tym, że masz w swoim otoczeniu osobę Ci nieżyczliwą. Być może okrada Cię ona lub w inny sposób działa na Twoją niekorzyść.

Sennik mysz - sprawdź znaczenie czarnej myszy widzianej we śnie
Sen w którym widzieliśmy czarną mysz

Sennik: piszcząca, hałasująca mysz

Ten sen ostrzega że grozi Ci niebezpieczeństwo. To przestroga przed działaniem bez planu, czy analizy sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Bądź ostrożny, uważaj na siebie.

Małe gryzonie to dość wdzięczny temat, który przepowiada raczej dobre rzeczy, choć też ostrzega nas przed niebezpieczeństwem. Być może teraz więcej osób spojrzy przychylnym okiem na myszy. Sennik mówi jasno, że nie powinniśmy się ich obawiać. W razie jeśli nie mamy pewności czy przypadkiem zwierzątko które nam się ukazało nie było szczurem polecamy lekturę sennika o szczurze.

W innych opracowaniach dowiesz się również co zonacza:
Sen o dziecku

Sennik: myszy, czyli co zwiastuje mysz w snach?
5 (100%) 1 vote

Polacane:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *