Ruszają dwa konkursy wielkanocne przygotowane przez Centrum Riviera!

Centrum Riviera i fabryka pisanek 2023

Fabryka Pisanek

Zbliżają się Święta Wielkanocne i warto już teraz zacząć cieszyć się ich nastrojem! Centrum Riviera przygotowało wiele atrakcji, takich jak kolejna edycja konkursu „Fabryka Pisanek” oraz konkurs „Sekretne życie pisanek”, które pozwolą wspaniale wczuć się w atmosferę świąt.

Konkurs „Fabryka Pisanek 2023” już przyjął zgłoszenia i wyłonił 20 projektów, co oznacza, że zbliża się czas na tworzenie wspaniałych dekoracji na styropianowych jajkach. Dzieci z pomorskich szkół będą miały okazję do kreatywnego zdobienia pisanek na terenie Centrum Riviera 29 marca. Po konkursie odbędzie się głosowanie oraz pokonkursowa wystawa prac.

Trzy grupy uczniów otrzymają nagrody za swoje osiągnięcia w konkursie, w tym karty podarunkowe o wartości 10 tysięcy złotych dla zwycięzców pierwszego miejsca, karty podarunkowe o wartości 4 i 3 tysiące złotych dla zwycięzców drugiego i trzeciego miejsca. Przewidziano również wiele innych nagród i niespodzianek dla uczestników.

Harmonogram wydarzenia:

-W dniu 29 marca, od godziny 10 do 21, uczniowie 20 szkół z regionu będą ozdabiać jajka.

-Od 30 marca do 1 kwietnia odbędzie się głosowanie publiczności na jajka, które będą umieszczone w urnach w Rivierze oraz w internecie, gdzie zostanie przyznana dodatkowa nagroda dla ulubieńca internautów.

Finał, który odbędzie się 2 kwietnia, będzie obejmował ogłoszenie wyników i wręczenie nagród przy współudziale Jury, w skład którego wejdzie z Dyrektor Centrum – Kamil Manduk, Adam Arabski – Kierownik sekcji form rzeźbiarskich Szkoły plastycznej w Gdyni Orłowie oraz Pani Beata Nawrockiea, pełnomocnik Prezydenta Gdyni ds. rodziny. Ceremonia odbędzie się stacjonarnie, w strefie przy fontannie o godzinie 15.

Centrum Riviera serdecznie zaprasza na wydarzenia!

Sekretne życie pisanek

Właśnie ruszył nowy konkurs o nazwie „Sekretne życie pisanek”, w którym każdy może wziąć udział. Aby to zrobić, wystarczy stworzyć trójwymiarową makietę jajka, przedstawić na niej scenkę lub historię zainspirowaną ulubionym serialem, piosenką, bohaterem lub czymkolwiek innym, co zechcecie. Następnie należy zrobić zdjęcie lub nagranie wideo przedstawiające tę scenkę i opublikować je w komentarzu pod poniższym postem:
https://www.facebook.com/centrumriviera/posts/

Jeśli również dodasz zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych, oznaczając Centrum Riviera i używając hashtagu #SekretneZyciePisanek. Najbardziej kreatywny i atrakcyjny projekt zostanie nagrodzony, a zwycięzca otrzyma kartę podarunkową Riviera o wartości 1000 złotych!

Zapraszamy każdego z Was do zabawy! Projekty dzieci mogą być zgłaszane przez rodziców lub dorosłych opiekunów. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 15 w Centrum Riviera w Gdyni. Nie przegap okazji i spróbuj swoich sił w konkursie! Masz czas do 30 marca, do końca dnia. Regulamin dostępny jest pod tym linkiem – Regulamin konkursu.

karta podarunkowa CH Riviera w gdyni

Karta podarunkowa Riviera

Warto również dodać że kartę podarunkową Riviera można także zakupić i podarować jako upominek. Zaskocz bliskich wyjątkowym prezentem na Wielkanoc! Kartę podarunkową można zrealizować w 250 sklepach na terenie Centrum Riviera

Życzymy powodzenia w konkursach i Wesołych Świąt Wielkanocnych!5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *