Jak wręczyć zdjęcia jako prezent urodzinowy?

zdjęcia na prezent dla najbliższej osoby

Zdjęcia od zawsze były doskonałym prezentem. W erze fotografii analogowej, kiedy aparaty fotograficzne nie mieściły się w kieszeni, a na wywołanie zdjęcia czekało się kilka dni, niemal w każdym domu znajdowały się rodzinne albumy ze zdjęciami. Jednak wraz z rozwojem technologii cyfrowej, zapominamy o wywołanych odbitkach. Stanowią one jednak świetną pamiątkę i warto o tym planować przy zakupie prezentu urodzinowego.

Fotoksiążka — nowoczesny album na zdjęcia

To nowoczesna forma albumu na zdjęcia. Wydrukowana na wysokiej jakości papierze, w grubej oprawie, będzie świetnym prezentem urodzinowym. W zależności od tego, kim jest dla nas jubilat, możemy zawrzeć tam kadry z naszych wspólnych wakacji lub rodzinną galerię. Przy planowaniu fotoksiążki warto pamiętać, aby była ona tematyczna. Dzięki temu będzie pełniła ona swoistą historię zamkniętą na zdjęciach.

Klasyczne odbitki — uniwersalne rozwiązania bywają najlepsze!

Bez względu na to, czy zdjęcia będą umieszczone w ramce, albumie, czy antyramie zawieszonej nad łóżkiem, świetną pamiątką będą odbitki zdjęćMnogość rozmiarów, w jakich mogą zostać wydrukowane, pozwala na umieszczenie ich w wielu miejscach. Jest to rozwiązanie najbardziej uniwersalne, a jednocześnie klasyczne. Wręczając na prezent urodzinowy odbitki, warto jednak pomyśleć o umieszczeniu ich w albumie.

Obraz, który wyróżnia się na ścianie

Nowoczesne technologie pozwalają na wydruk fotoobrazu na różnych materiałach. Może to być płótno, akryl, utwardzona pianka, czy nawet drewno. To świetna pamiątka i dobry pomysł na prezent urodzinowy dla bliskiej nam osoby. Przed zakupem warto jednak dokładnie przemyśleć, czy jubilat będzie miał możliwość powieszenia większego formatu obrazu. Ważny jest również wybór materiału, który będzie się dobrze komponował z wnętrzem.

Plakat, jako alternatywa dla obrazu

Obraz pasuje nie do każdego wnętrza. Wydrukowane na dużym formacie papieru zdjęcie, będzie przypominać plakat. Może być on zawieszony w takich samych miejscach jak obraz. Różni się jednak znacząco wykończeniem. Istnieje możliwość oprawienia go w ramę bądź wykończenia drewnem. W odróżnieniu od obrazu, w razie konieczności, można go zwinąć.

O czym pamiętać przy wybieraniu zdjęć na prezent urodzinowy?

Przede wszystkim należy wybierać zdjęcia, które będą wywoływały pozytywne wspomnienia. Bez względu na to, czy w kadrze zamknęliśmy wspomnienie wakacji, zdjęcie z imprezy, czy też jest to kolaż z członkami rodziny, zdjęcia są dobrym prezentem. Pomimo ewolucji fotografii cyfrowej, wywołane odbitki wciąż cieszą się popularnością.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *