Rozwiń skrzydła razem z nami!

Jak latać w tunelu aerodynamicznym? - Dowiedz się jak najszybciej nauczyć się tej sztuki!

Choć marzenie, by wzbić się w powietrze towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów, dopiero rozwój współczesnych technologii umożliwił podbój przestworzy. Nie każdy jednak wie, że aby zmierzyć się z prawami grawitacji i poczuć prawdziwą wolność, nie trzeba odbyć lotu samolotem czy skakać ze spadochronem. Wystarczy wizyta w tunelu aerodynamicznym Maxfly, który jest dostępny w Gdańsku, nieopodal stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk, przy ulicy Żaglowej.

Dlaczego warto spróbować tej formy rozrywki? Przede wszystkim nie da się jej porównać z typowymi metodami spędzania wolnego czasu. Jest w niej wszystko, co pociąga – elementy zaskoczenia, autentyczne emocje i ogromna dawka adrenaliny, której próżno szukać w innych aktywnościach. Tunel aerodynamiczny umożliwia odczucie pełnej swobody, nieograniczonej prawami grawitacji. Można więc poczuć się jak w śnie o lataniu, z tą różnicą, że w Maxfly faktycznie kontrolujemy położenie swojego ciała za pomocą mięśni. A to wszystko w przyjaznych i bezpiecznych warunkach.

Co musisz wiedzieć, zanim rozpoczniesz przygodę z lataniem w tunelu aerodynamicznym?

  • Towarzyszy Ci niepewność i nie wiesz, czego się spodziewać? Nic dziwnego – w końcu nie co dzień mamy możliwość, by oderwać się od ziemi! Nie masz jednak powodów do obaw. Całość poprzedza szczegółowe szkolenie, a lot będzie kontrolował profesjonalny instruktor. Specjalistyczny sprzęt zabezpiecza przed nieplanowanymi przygodami. Słowem – można się poczuć całkowicie bezpiecznie. Najważniejsze, by przełamać wewnętrzne opory, a wrażenia z lotu pozostaną z Tobą jeszcze na długo!
  • Wiele osób, które jeszcze nie słyszały o tunelu aerodynamicznym, zapewne marzyły o skoku ze spadochronem. To oczywiście również może być ekscytujące przeżycie, choć z reguły sam lot trwa około 1/3 krócej niż w Maxfly. Nie da się też ukryć, że skoki spadochronowe są po prostu droższym rozwiązaniem.
  • Twierdzisz, że nie potrafisz latać? I słusznie – masz rację! Poza zawodowcami niemal nikt nie ma takich umiejętności. W przygodzie z lataniem jednym z najbardziej emocjonujących momentów jest możliwość udowodnienia sobie, że potrafimy rzucić wyzwanie prawom grawitacji. A zatem przychodzisz do Maxfly odkryć coś nowego – nie po to, by trenować coś, co już potrafisz.
  • Sądzisz, że latanie nie jest dla Ciebie, bo „masz już swoje lata”? Zapomnij o tym – spróbować sił w tunelu aerodynamicznym może każdy, niezależnie od wieku, począwszy od czwartego roku życia. Tutaj można najlepiej się przekonać, że wiek to pojęcie względne, a już na pewno nigdy nie jest zbyt późno na dobrą zabawę! A może dopiero właśnie nadszedł ten moment, w którym możesz doznać niezapomnianych wrażeń?

Słowem – bezpiecznej i porywającej przygody z lataniem w bezpiecznych warunkach może spróbować niemal każdy. Sprawdzi się ona w przypadku zorganizowanych grup jako forma niecodziennej integracji czy całych rodzin z dziećmi. Można wybrać voucher dostosowany do własnych preferencji i skorzystać z tuneli w Gdańsku lub w Bydgoszczy. Co istotne, vouchery są ważne przez dwa lata.

Szczegóły oferty można sprawdzić, zaglądając na tę stronę internetową. Wybierz odpowiednią opcję dla siebie, zarezerwuj dogodny termin i ciesz się swobodą, jaką daje latanie! Zapraszamy również do odwiedzenia profilu Maxfly na Facebooku.

tunel.aero
Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *