Proste przesyłki do Polski

Prawie każda osoba w pewnym momencie swojego życia decyduje się na wysłanie paczki do kogoś bliskiego, kto mieszka kilkaset kilometrów od danej osoby. Często nie można takiej paczki dostarczyć samodzielnie, a wtedy przyda się taka opcja jak kurier Warszawa. W ten sposób dostarczy się paczkę do stolicy w zamian za niewielką opłatą finansową. Oferowane są w ten sposób przesyłki od drzwi do drzwi. Oznacza to tyle, że paczka odbierana jest od nadawcy, np. z jego domu, a potem dostarczana do adresata, również do jego domu lub też do miejsca, w którym pracuje. Przesyłki kurierskie do Warszawy realizowane są z różnych części świata, np. z Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy nawet Kanady.

Przygotowanie przesyłki do wysłania

Kurier Warszawa to idealna opcja, jeśli chce się wysłać paczkę do Warszawy. Paczka musi być wtedy odpowiednio przygotowana do wysyłki. Przede wszystkim paczka musi być poprawnie zapakowana, a więc w całości powinna znajdować się np. w specjalnym papierze, folii, czy też po prostu w kartonie. Najlepiej umieścić ją w jakimś solidnym pudełku, a w środku wyposażyć je w miękki materiał, dzięki czemu paczka będzie odporna na wstrząsy podczas realizowania przewozu. Na opakowaniu musi natomiast znaleźć się specjalna etykieta, która będzie pełniła rolę listu przewozowego. Wtedy kurier będzie wiedział, dokąd ma trafić przesyłka, zwykle trwa to 2 dni robocze.

Jakie towary można wysyłać?

Paczkami kurierskimi można wysyłać praktycznie wszystkie towary, nie można wysyłać jednak takich rzeczy jak:

  • pieniądze,
  • towary łatwopalne i niebezpieczne,
  • zwierzęta

Jest to surowo zakazane, ale w innym przypadku bez problemów można zdecydować się na przesyłkę kurierską do Warszawy, która dostarczana jest do różnych dzielnic znajdujących się w stolicy, takich jak Śródmieście, Targówek, Praga-Północ, Ursus, czy też Mokotów i Ochota. Paczki są ubezpieczane na czas realizacji usługi do kwoty 25 euro, dzięki temu interesy klienta są w pełni zabezpieczone. Ważne jest też to, aby paczka nie była zbyt ciężka, zwykle przewożone są paczki mieszczące się w granicach do 12 kilogramów.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *