Proste i ekologiczne sprzątanie

odkurzacz parowy do prostego i ekologicznego sprzątania

Reklamy środków czystości utrwaliły proste skojarzenie – im bardziej zabrudzona powierzchnia do sprzątania tym silniejsze detergenty i inne chemiczne środku czystości potrzebne. Każdy co najmniej raz widział film na którym czarny, przypalony tłuszcz spływa z kuchenki lub piekarnika pozostawiając lśniącą jak nowa powierzchnię. I do tego komentarz – nasza najmocniejsza chemia da sobie radę ze wszystkim!

Urządzenia parowe kontra mocna chemia

Tak wspaniale wygląda to tylko na ekranie. Po pierwsze nie ma środka, który po zastosowaniu działa tak błyskawicznie i skutecznie, pod drugie środki czystości mają także działanie uboczne, nie mówiąc o tym, że są stosunkowo drogie. Alergie i podrażnienia skóry, nieprzyjemny unoszący się godzinami w powietrzu zapach, brudne, trudno piorące się ścierki czy końcówki mopów to tylko niektóre „uroki: tak zwanej mocnej chemii. Zupełnie inaczej działają urządzenia parowe. Są w pełni ekologiczne, a jedynym środkiem czystości w nich stosowanych jest po prostu woda z kranu.

Gdzie można kupić urządzenia parowe do sprzątania?

Sklep.bissell.pl to prawdziwi eksperci od sprzątania. Ta firma o amerykańskim rodowodzie od dwustu lat przoduje w urządzeniach do sprzątania. Ich szeroka oferta przeznaczona jest zarówno dla gospodarstw domowych jak i dla firm i osób zajmujących się profesjonalnym sprzątaniem. Oprócz różnego rodzaju odkurzaczy, odkurzaczy piorących i mopów elektrycznych coraz większym powodzeniem wśród klientów sklep.bissell.pl cieszą się urządzenia parowe. Sklep.bissell.pl oferuje ich kilka rodzajów – od małej, ręcznej myjki parowej do czyszczenia niewielkich i trudno dostępnych powierzchni poprzez mopy parowe aż po zaawansowany odkurzacz z mopem parowym. Do tych urządzeń sklep.bissell.pl posiada w sprzedaży części wymienne i wszystkie niezbędne akcesoria. Wykwalifikowany personel chętnie pomoże w wyborze najlepszego urządzenia do sprzątania.

Czy wszystko można czyścić urządzeniami parowymi?

Zasada działania jest bardzo prosta. Wlana do zbiornika woda podgrzewana jest do temperatury wrzenia, a z końcówki czyszczącej wydobywa się para pod odpowiednim ciśnieniem. Urządzeniami parowymi można sprzątać praktycznie wszystko. Za pomocą myjki można umyć okna, fugi pomiędzy glazurą, trudno dostępne kąty w łazience, kuchenkę lub piekarnik. Mopy i odkurzacze z wymiennymi końcówkami dadzą sobie radę z najbardziej nawet zabrudzoną podłogą z terkoty, drewna, czy sztucznych wykładzin. Urządzenia parowe zastępują kilka tradycyjnych sprzętów typu mopy, szczotki czy odkurzacze, zajmują niewiele miejsce, a ich koszty eksploatacji to jedynie energia elektryczna i woda.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *