PROJEKTANTKA EWA ŁUKAWSKA OTWIERA NOWE ATELIER. GOŚCIEM BLUE CAFE

Projektantka Ewa Łukawska już 19 lipca (środa) otwiera nowe atelier w Kielcach, mieście w którym na co dzień mieszka i tworzy swoje spektakularne kolekcje. Otwarciu będzie towarzyszył pokaz nowej linii ubrań AIR/POWIETRZE’17, w którym w roli modelek wystąpią najpiękniejsze dziewczyny z województwa świętokrzyskiego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie zespół Blue Cafe!

Nowa kolekcja nosi tytuł „AIR”, czyli „Powietrze”. Symbolizuje tęsknotę kobiet za wolnością i możliwością realizacji swoich pasji, które dają prawdziwą radość i szczęście. Kolekcja zrodziła się z zachwytu projektantki podróżami, tymi realnymi i palcem po mapie – jako marzenie do zrealizowania w przyszłości dzięki kobiecej determinacji i pracy.

Łukawska zachęca kobiety, by nie rezygnowały z siebie, do uwierzenia w swoje możliwości pomimo przeciwności, które zawsze pojawią się na naszej drodze i słowom krytyki, których nikt nie będzie nam szczędził. Kolekcja AIR stanowi także zachętę do tego, by zacząć działać i odważyć się zrobić pierwszy krok w dziedzinie, w której do tej pory brakowało nam wystarczającej motywacji: w nowej pracy, biznesie, w związku.

Podczas otwarcia zaplanowany jest pokaz nowej kolekcji projektantki. Modelkami będą finalistki Konkursu Miss Województwa Świętokrzyskiego 2017!

Na gości czeka pyszny poczęstunek i lampka wina. Atrakcją wydarzenia będzie także loteria wizytówkowa, w której będzie można wygrać nagrody od partnerskich firm m.in. kosmetyki wysokiej klasy, a także profesjonalną sesję zdjęciową wykonaną pod… wodą.

W roli gościa specjalnego wystąpi zespół Blue Cafe!

Miejsce eventu: ul. Szwoleżerów 17, Kielce

Start: godz. 18:00

Partnerzy wydarzenia:

Kielecki Park Technologiczny

OFF Fashion Kielce

Agencja PR – Lion’s Head Communications Group

Rafał Dąbrowski Photography

Brillance Model Agency

Miss Województwa Świętokrzyskiego

ChemLab

Fabryka Małego Dizajnu

Naturalna Studio Zdrowia i Urody_ Nia

D.W.A. Reklamy

DJ Kriss

Anna Władyszewska Gabinet Kosmetyczny

Amis

Patroni medialni:

Świętokrzyskie24

Echo Dnia Kielce

Magazyn Moda&Styl

ModaiJa

Veronique

Fashion&Style

Madamoiselle

Imperium Kobiet

Businesswoman&Life

Informacje o projektantce:

Ewa Łukawska to utalentowana projektantka z Kielc, która tworzy damskie kolekcje ubrań w nowoczesnym i eleganckim stylu, ze świetnej jakości materiałów.

Ewa Łukawska projektuje dla kobiet odważnych, silnych, pewnych siebie, a jednocześnie wrażliwych i delikatnych. Jej ubrania to klasyczna elegancja, w której świetnie będzie wyglądała każda kobieta, bez względu na rozmiar.

W kolekcjach projektantki można znaleźć: dopasowane sukienki, eleganckie płaszcze, spodnie i spódnice, ale też ubrania casualowe i balowe suknie na wielkie wyjście.

Projektantka wypracowała swój własny, indywidualny styl, w którym dużą rolę odgrywają świetne krawiectwo, przemyślane detale, a esencję stanowi kobiecość.

Obecnie pracuje pod własnym nazwiskiem prowadząc butik i autorskie atelier w Kielcach. Kolekcje Łukawskiej można też kupić w partnerskich butikach na terenie Polski m.in. Magia w Kielcach, Jolii we Wrocławiu i Wizerunkownia w Warszawie.

fot. archiwum prywatne  Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/strefa-biznesu/wiadomosci/a/projektantka-rusza-z-kampania-spoleczna-kielce-miasto-aktywnych-kobiet,10510883/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *