PROJEKTANTKA EWA ŁUKAWSKA OTWIERA NOWE ATELIER. GOŚCIEM BLUE CAFE

magazynkobiet.pl - 57481207e9c48 osize969x565q71h41647a - PROJEKTANTKA EWA ŁUKAWSKA OTWIERA NOWE ATELIER. GOŚCIEM BLUE CAFE

Projektantka Ewa Łukawska już 19 lipca (środa) otwiera nowe atelier w Kielcach, mieście w którym na co dzień mieszka i tworzy swoje spektakularne kolekcje. Otwarciu będzie towarzyszył pokaz nowej linii ubrań AIR/POWIETRZE’17, w którym w roli modelek wystąpią najpiękniejsze dziewczyny z województwa świętokrzyskiego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie zespół Blue Cafe!

Nowa kolekcja nosi tytuł „AIR”, czyli „Powietrze”. Symbolizuje tęsknotę kobiet za wolnością i możliwością realizacji swoich pasji, które dają prawdziwą radość i szczęście. Kolekcja zrodziła się z zachwytu projektantki podróżami, tymi realnymi i palcem po mapie – jako marzenie do zrealizowania w przyszłości dzięki kobiecej determinacji i pracy.

Łukawska zachęca kobiety, by nie rezygnowały z siebie, do uwierzenia w swoje możliwości pomimo przeciwności, które zawsze pojawią się na naszej drodze i słowom krytyki, których nikt nie będzie nam szczędził. Kolekcja AIR stanowi także zachętę do tego, by zacząć działać i odważyć się zrobić pierwszy krok w dziedzinie, w której do tej pory brakowało nam wystarczającej motywacji: w nowej pracy, biznesie, w związku.

Podczas otwarcia zaplanowany jest pokaz nowej kolekcji projektantki. Modelkami będą finalistki Konkursu Miss Województwa Świętokrzyskiego 2017!

Na gości czeka pyszny poczęstunek i lampka wina. Atrakcją wydarzenia będzie także loteria wizytówkowa, w której będzie można wygrać nagrody od partnerskich firm m.in. kosmetyki wysokiej klasy, a także profesjonalną sesję zdjęciową wykonaną pod… wodą.

W roli gościa specjalnego wystąpi zespół Blue Cafe!

Miejsce eventu: ul. Szwoleżerów 17, Kielce

Start: godz. 18:00

Partnerzy wydarzenia:

Kielecki Park Technologiczny

OFF Fashion Kielce

Agencja PR – Lion’s Head Communications Group

Rafał Dąbrowski Photography

Brillance Model Agency

Miss Województwa Świętokrzyskiego

ChemLab

Fabryka Małego Dizajnu

Naturalna Studio Zdrowia i Urody_ Nia

D.W.A. Reklamy

DJ Kriss

Anna Władyszewska Gabinet Kosmetyczny

Amis

Patroni medialni:

Świętokrzyskie24

Echo Dnia Kielce

Magazyn Moda&Styl

ModaiJa

Veronique

Fashion&Style

Madamoiselle

Imperium Kobiet

Businesswoman&Life

Informacje o projektantce:

Ewa Łukawska to utalentowana projektantka z Kielc, która tworzy damskie kolekcje ubrań w nowoczesnym i eleganckim stylu, ze świetnej jakości materiałów.

Ewa Łukawska projektuje dla kobiet odważnych, silnych, pewnych siebie, a jednocześnie wrażliwych i delikatnych. Jej ubrania to klasyczna elegancja, w której świetnie będzie wyglądała każda kobieta, bez względu na rozmiar.

W kolekcjach projektantki można znaleźć: dopasowane sukienki, eleganckie płaszcze, spodnie i spódnice, ale też ubrania casualowe i balowe suknie na wielkie wyjście.

Projektantka wypracowała swój własny, indywidualny styl, w którym dużą rolę odgrywają świetne krawiectwo, przemyślane detale, a esencję stanowi kobiecość.

Obecnie pracuje pod własnym nazwiskiem prowadząc butik i autorskie atelier w Kielcach. Kolekcje Łukawskiej można też kupić w partnerskich butikach na terenie Polski m.in. Magia w Kielcach, Jolii we Wrocławiu i Wizerunkownia w Warszawie.

magazynkobiet.pl - ewa lukawska plakat 724x1024 - PROJEKTANTKA EWA ŁUKAWSKA OTWIERA NOWE ATELIER. GOŚCIEM BLUE CAFEmagazynkobiet.pl - 57adea5c9ea76 o 1024x824 - PROJEKTANTKA EWA ŁUKAWSKA OTWIERA NOWE ATELIER. GOŚCIEM BLUE CAFE

PROJEKTANTKA EWA ŁUKAWSKA OTWIERA NOWE ATELIER. GOŚCIEM BLUE CAFE
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *