OPEN DAY w Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

28 lutego w godzinach 10.00 – 17.00 w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia odbędzie się dzień otwarty. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć hotel w pełnym wyposażeniu i aranżacji. Wydarzenie dedykowane jest zarówno gościom biznesowym, jak i indywidualnym.

Serdecznie zapraszamy w ten wyjątkowy dzień do odwiedzin czterogwiazdkowego hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront. W programie zaplanowana jest prezentacja sal w przykładowych układach i aranżacjach, poczęstunek, degustacja dań oraz losowanie nagród.

Dzień otwarty organizowany jest po raz pierwszy. Zaplanowany został wychodząc naprzeciw oczekiwaniu gości, zapoznaniu ich z ofertą oraz przestrzenią. To również szansa na znalezienie odpowiedzi na pytania, które przychodzą do głowy organizatorom ważnych spotkań, konferencji. Chcemy, aby każdy z przybyłych gości mógł osobiście zobaczyć, jakie możliwości oferuje nasz hotel.

Przyjdź, porozmawiaj ze specjalistą i przekonaj się, że spełnimy Twoje oczekiwania!

Wstęp jest darmowy, zapraszamy!

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to czterogwiazdkowy hotel należący do międzynarodowej sieci hoteli Marriott International. Został otwarty na początku czerwca 2015 roku. Położony w najlepszej lokalizacji, w samym sercu Gdyni, tuż obok Skweru Kościuszki, gdyńskiej plaży i Bulwaru Nadmorskiego.

Hotel posiada 200 pokoi w tym 128 z widokiem na morze, nowoczesne centrum konferencyjne z 9 salami o łącznej powierzchni ponad 1000 m. Największa z nich pomieści ponad 500 osób, posiada przepiękny, panoramiczny widok na morze oraz taras widokowy. Jest to idealne miejsce na organizację dużych eventów biznesowych, bankietów oraz wesel.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *