Praktyczny prezent na Święta dla rodziny z małymi dziećmi. Wybierz jeden z odkurzaczy od Dreame

Mając małe dzieci nie ma się wiele czasu dla siebie, a jednocześnie i czas na sprzątanie jest ograniczony, bo trzeba ciągle mieć je na oku. Jeżeli ktoś z Twoich bliskich ma małe dzieci, to całej rodzinie możesz sprezentować wyjątkowy prezent gwiazdkowy, który jest praktyczny, a jednocześnie wygodny w użytkowaniu i pozwala zachować czystość, która jest ważna dla zachowania zdrowia. Warto wybrać jeden z odkurzaczy Dreame.

Wylany soczek czy rozsypane chrupki nie będą problemem, gdy wybierzesz Dreame H12 Core 

Jak wiadomo małe dzieci nierzadko bałaganią. Nie zwracają uwagi na to, że kruszą przy jedzeniu, a bawiąc się nie raz zdarzy im się strącić napój. Wtedy rozpoczyna się mozolne czyszczenie podłogi czy dywanu. Wcale jednak nie potrzeba do tego mopa, gdyż można wybrać odkurzacz z funkcją mopowania. Stąd podarowanie na święta praktycznego prezentu w postaci odkurzacza Dreame H12 Core będzie świetnym rozwiązaniem. Taki prezent docenią młodzi rodzice. Można używać go w trybie Auto, ale i Suction. W drugim przypadku może zasysać nawet ciecze, a jednocześnie nie trzeba korzystać z funkcji mopowania. Oczywiście gdy ciecz jest lepka, to warto skorzystać z możliwości mycia na mokro i jest taka możliwość. Odkurzacz jest wyposażony w zbiornik na brudną i czystą wodę. Do tego po usunięciu cieczy można oczyścić szczotę w trybie samoczyszczenia, a następnie mopować powierzchnie czystą wodą. Dreame H12 Core sprawdzi się do usuwania stałych zabrudzeń i dostosuje siłę ssania do ich wielkości.      

Cicha i dyskretna praca, a jednocześnie możliwość zabawy z dziećmi podczas sprzątania – robot sprzątający Dreame D9 Max 

Świetnym prezentem dla rodziny z małymi dziećmi może być również robot sprzątający Dreame D9 Max. Przede wszystkim na uwagę zasługuje jego cicha i dyskretna praca. Można korzystać z trybu cichego, ale i turbo. Urządzenie generuje hałas do 65 dB. Wyposażone jest w laserową technologię nawigacji 360 stopni. Rozpoznaje przeszkody i je omija. Zatem ominie zarówno rozrzucone ubrania, jak i zabawki. Może jednak pokonywać przeszkody o wysokości do 20 mm. Można ustalać harmonogram jego pracy w dedykowanej aplikacji na smartfon. Umożliwia mycie powierzchni na mokro przy użyciu mopa z mikrofibry. Nie rysuje zatem powierzchni podłóg takich jak gres czy też parkiet. Po zaprogramowaniu pracy urządzenia można cieszyć się czasem razem z dziećmi, a robot sprzątający wykona ją bardzo dokładnie. 4 poziomy ssania zapewniają możliwość dostosowania pracy urządzenia do danej powierzchni, np. silniejsze będzie wykorzystane na dywanie, a słabsze na posadzce. Posiada również 3 poziomy przepływu wody i dostosowuje pracę na mokro do rodzaju zabrudzenia. Niewielka wysokość ok. 10 cm sprawia, że może wjechać nawet pod meble na nóżkach. Urządzenie może pracować nawet 150 minut na jednym ładowaniu.       

Dom wolny od alergenów dla małych alergików i astmatyków – postaw na Dreame T30  

Jest jeszcze jedna możliwość, a mianowicie odkurzacz pionowy bezprzewodowy Dreame T30. Ten model wyróżnia się 5-stopniową filtracją. Dzięki temu zwalcza w ponad 99% alergeny oraz roztocza. Będzie doskonałym prezentem dla rodziny, w której występują alergie, czy ktoś cierpi na astmę oskrzelową. Zaletą tego modelu jest także możliwość wymiany dyszy uniwersalnej na szczelinową albo elektroszczotkę. Można zatem odkurzać nie tylko powierzchnie twarde, wykładziny czy dywany, ale również tkaniny czy docierać we wszystkie zakamarki. Szukając odpowiedniego urządzenia warto zapoznać się z ofertą na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl/.    

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *